Internetowy poradnik

Strona główna > Zakupy > Zegarki męskie. Tanie i dobrej jakości!

Zegarki męskie. Tanie i dobrej jakości!

Wtorek 17 stycznia 2017, przez Marek Konieczny

Zegarek męski jest często jedyną akceptowaną formą biżuterii u mężczyzn. Mimo wszystko nie każdy chce inwestować w niego duże sumy, z bardzo różnych powodów, niekonieczne ekonomicznych. Jest to kwestia czysto indywidualna. Czy możliwy jest zakup męskiego zegarka taniego, ale dobrej jakości? Wszystko zależy od naszych wymagań i co dla nas oznacza, że zegarek jest tani.

Ile wydać na zegarek na lata?

Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy po naszym zakupie. Jeśli szukamy zegarka na lata, traktujemy jego zakup jak inwestycję, która będzie służyć nam kilkadziesiąt lat, najtańszą racjonalną wersją wydaje się być zakup zegarka za minimum 2,500 tys. złotych.

A co, jeśli to tylko biżuteria?

To Twój kolejny zegarek, a może traktujesz go bardziej jak bransoletkę, niż inwestycję, nie musisz wydawać na zegarek krocie. Suma do 500 zł w tym przypadku jest jak najbardziej racjonalna, w zależności od gustu i wymagań możesz zakupić zegarek nawet za kilkadziesiąt złotych. Modne teraz polskie zegarki drewniane od renomowanej firmy Plantwear, które kosztują zazwyczaj 400-500 zł, a wyróżniają się i designem, i jakością. Poznaj ofertę Plantwear - modne zegarki męskie

Zegarek specjalistyczny

Nie każdy z nas nosi zegarek tylko dlatego, że jest modną biżuterią. Zegarki sportowe, w których możemy sprawdzić godzinę podczas biegania, pływania czy wspinaczki to większy wydatek, tym większy, im więcej funkcji jest dla nas ważnych. Odporność na zadrapania, na temperatury, mierzenie ciśnienia podczas wysiłku, wodoszczelność do 20 metrów - są rzeczy, które po prostu kosztują.

Zastanów się, czego naprawdę potrzebujesz

Do czego będziesz nosić zegarek? Czy będzie Ci towarzyszył na rozmowach biznesowych, na co dzień, do biegania? Jaki budżet chcesz na niego przeznaczyć? Pamiętaj, że nawet jeśli Twoja pensja jest wielokrotnością średniej krajowej, nie musisz tego udowadniać zegarkiem, który kosztuje kilka krocie. Każdy ma inne priorytety zakupowe i facet, który jeździ Porche może nosić trampki z Deichmanna i nikomu nic do tego. Przejrzyj dostępne modele, zweryfikuj swoje oczekiwania co do jakości i designu i wybierz ten czasomierz, który idealnie pasuje do Twoich oczekiwań.