Internetowy poradnik

Strona główna > Zakupy > Zdrada - jak ją namierzyć?

Zdrada - jak ją namierzyć?

Czwartek 6 października 2016, przez admin

Kiedy intuicja podpowiada, że coś w związku się psuje, zwykle podejrzenia są uzasadnione. Jak pokazują badania - niemal 90% śledztw prywatnych agencji detektywistycznych ujawnia zdradę ze strony podejrzewanego partnera.
Wiele osób uważa, że przeczucie może jednak kłamać i tak długo, jak się da, nie chce widzieć negatywnych symptomów. Psychologowie wskazują jednak, że odwlekanie decyzji ma spore konsekwencje dla naszej psychiki, a oszustwa ze strony małżonka bolą tak samo. Jak więc sprawdzić, czy faktycznie coś zagraża naszej relacji z partnerem?

Zdrada - pierwsze symptomy

Zwykle zaczynamy podejrzewać zdradę, gdy nasz partner przestaje zachowywać się jak zwykle. Późniejsze powroty do domu, przesadne dbanie o siebie, nieobecność duchem, unikanie seksu i czułości albo wręcz przeciwnie, nieoczekiwane nadskakiwanie, chowanie się z telefonem do kątach, wprowadzenie haseł do komputera lub tabletu i wiele innych, drobnych przesłanek. Powody do niepokoju mamy zwłaszcza, gdy ilość objawów narasta, a partner zaczyna szukać z nami zaczepki, nie traktuje nas jak równego partnera (by udowodnić sobie, że dobrze robi) oraz ogranicza nam dostęp do wiedzy o swoim życiu. Jak wtedy sprawdzić, co się naprawdę dzieje i czy przypadkiem rogami nie rysujemy sufitu?

Podsłuch telefonu - najprostsze rozwiązanie dla złaknionych wiedzy

Podsłuchy telefonu to nie pluskwy, które wkłada się do wnętrza nowoczesnych smartfonów, a sprytne aplikacje, które działają w tle, pozwalając osobie, które je zainstalowała na przeglądanie zawartości komórki na specjalnej platformie. Nie dajmy się jednak nabrać - prawdziwi telefoniczni szpiedzy nie są tani. By korzystać z programu potrzebny nam będzie wykupiony abonament na specjalnej witrynie internetowej. Właśnie tam gromadzone będą dane, z którymi chcemy się zapoznać. Na rynku jest kilka wersji tego oprogramowania, polecamy zwłaszcza Spyphone Android Rec Plus oraz Spyphone Iphone XTR na najpopularniejsze systemy w smartfonach. Podsłuch w telefonie pozwala dość szybko zorientować się w zamiarach partnera: dowiedzieć się z kim pisze smsy i na jakie spotkania umawia się przez telefon. Część z tych aplikacji pozwala także na nasłuch otoczenia - wystarczy za pomocą komendy SMS włączyć mikrofon telefonu, by dowiedzieć się, co dzieje się w jego pobliżu.

Podsłuch w … pilocie do samochodu

Co jednak zrobić, gdy ukochany/a strzeże swojego telefonu, jak oka w głowie, a zawartość chroniona jest kilkoma hasłami? Pozostają nam wtedy inne rozwiązania: ukryte kamerki, podsłuchy, lokalizatory GPS. Jednym z produktów, który cieszy się spora popularnością wśród podejrzliwych małżonków jest podsłuch zamontowany w pilocie do samochodu. Jak mówi Michał Nosowski, który sprzedaje podsłuchy w sklepie alfatronik.com.pl: “To produkt, który rozchodzi się, jak ciepłe bułeczki. Jest łatwy w obsłudze - uruchamia się sam na dźwięk głosu. Jest idealny dla osób, które dużo czasu spędzają poza domem, sporo jeżdżą. Nagra rozmowy telefoniczne i te na żywo. Pilot nie wzbudza podejrzeń - wystarczy powiedzieć partnerowi, że poprzedni przestał działać i przy okazji np. wymiany opon zdecydowaliśmy się na kupno nowego”.

A co, gdy do romansu może dochodzić w pracy? Jak sprawdzić, co tam robi druga połówka? Z pomocą może przyjść dyktafon wbudowany z długopis lub pendrive. To nie są drogie urządzenia, można je samodzielnie podrzucić do biura małżonka pod pozorem zostawienia śniadania albo odebrania z pracy.Potem wystarczy tylko trochę poczekać i je odebrać.

Zdrada nie jest rzeczą prostą do przełknięcia, jednak nie zapominajmy, że zakończenie toksycznej relacji może być dla nas szansą na nowe, lepsze życie.