Internetowy poradnik

Strona główna > Komputery > Zdjęcia Firmowe Google

Zdjęcia Firmowe Google

Niedziela 2 lutego 2014, przez admin

Marzyłeś o tym aby z ulicy wejść do interesujących miejsc takich jak sklepy, restauracje czy galerie? Czy wiesz, że taka możliwość już istnieje? Mapy Google to najbardziej rozwijający się produkt czy program oparty na mapach! Google Miejsca to największy katalog firm na świecie. Pewnie nie zdajemy sobie z tego sprawy ale każdy z nas korzysta z tego katalogu. Wyniki pojawiają się na mapach oraz bezpośrednio w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki.
Dodatkowo dzięki projektowi Zdjęcia Firmowe Google można zobaczyć w technologii wirtualnych spacerów prezentowane obiekty.

Projekt okazał się bardzo popularny a wirtualne spacery w łatwy sposób można udostępnić na własnych stronach internetowych wielokrotnie.
W sekcji kontakt - obok danych adresowy można umieścić początek spaceru czyli tak zwany widok frontu lokalu tak jak na poniżej załączonym przykładzie:

W Polsce już ponad 1000 firm korzysta z tego projektu, w skali światowej jest ich ponad 100 tysięcy.

Ile kosztuje taka sesja w ramach tego projektu?

Firma chcąca uczestniczyć w projekcie zdjęcia firmowe Google powinna skontaktować się z rekomendowanym fotografem, wcześniejszy link kierował do strony rekomendowanego fotografa Radosława Sobika http://radoslawsobik.pl/ Każdy fotograf oferuje własny cennik usług bazując na cenach sugerowanych przez Google. Często warto się rozejrzeć i wybrać ofertę najkorzystniejszą.