Internetowy poradnik

Strona główna > Turystyka > Zaplanuj sobie wakacje

Zaplanuj sobie wakacje

przed letnią gorączką!

Wtorek 7 lipca 2015, przez Bartek Cisowski

Tanie wczasy last minute to niepowtarzalna okazja do tego, aby za niewielkie pieniądze zwiedzić piękne egzotyczne kraje. Tanie wczasy last minute to zazwyczaj wycieczki z bardzo krótkim terminem realizacji. Często jest tak, że kupując tanie wczasy last minute jednego dnia drugiego już lecisz na wycieczkę.

Tanie wczasy last minute oferowane przez biura podróży muszą naprawdę wyróżniać się na tle konkurencji, żeby zostać wyróżnionym. Dlaczego tak jest? Dlatego, że wszystkie biura podróży, których teraz jest naprawdę bardzo bardzo dużo posiadają w swojej ofercie tanie wczasy last minute. Klienci biur podróży często nie patrzą na standardy takich wycieczek tylko kupują po prostu bo jest bardzo tani i bardzo szybko. Jednak często cena mówi sama za siebie i komfort takiej wycieczki nie jest zbyt wysoki. Niestety jak to się mówi „coś za cos” albo płacimy mniej za tanie wczasy last minute i mamy gorsze warunki, albo rezerwujemy z większym wyprzedzeniem lepszą ofertę wycieczkową, która niestety będzie kosztowała więcej, ale też standard takiej wycieczki będzie mocno podniesiony.
Jeżeli chodzi o cenę to tanie wczasy last minute potrafią kosztować nawet połowę mniej od normalnej wycieczki. Dlatego też biura podróży oferujące tanie wczasy last minute muszą uważać ze swoimi ofertami ponieważ klient, może nie doczytać informacji o standardzie wycieczki i w takiej sytuacji biuro podróży narażone jest na negatywne opinie klientów. Co spowoduje oczywiście spadek zainteresowania danym biurem podróży.
Tanie wczasy last minute mają to do siebie, że w 100% polecimy czy pojedziemy na daną wycieczkę.
Przed wybraniem się na tanie wczasy last minute dobrze jest wcześniej wszystko dokładnie zaplanować. Ponieważ tak jak było wspomniane wcześniej wycieczki te są realizowane w ekspresowym tempie.