Internetowy poradnik

Strona główna > Turystyka > Wyjazd na narty

Wyjazd na narty

Poniedziałek 29 września 2014, przez aliz

Pomysł…
Wraz z nadejściem jesieni zmienia się sposób funkcjonowania człowieka – stajemy się senni i apatyczni. Jednak już po niedługim czasie, wraz z nadejściem pierwszych mrozów i pierwszego śniegu, podświadomie coś się w nas budzi. Pojawiają się skojarzenia i wspomnienia z dzieciństwa, aż w końcu pada pomysł: czas iść na narty!

…i realizacja!
Jesteśmy już przygotowani umysłowo na starcie ze stokiem: wiemy gdzie jechać, uzgodniliśmy termin z przełożonym – wszystko zdaje się być gotowe. Jednak podczas inspekcji naszych starych nart dochodzimy do wniosku, że jednak już swoje przeżyły i do jazdy nadają się co najwyżej średnio. Zatem… może spróbować wynajmu?
W sklepie Narty Warszawa znajdziemy sprzęt odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i dla starych wyjadaczy. Duży wybór oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że już latem zaczynamy odczuwać chęć do jazdy. Co więcej - narty zawsze są profesjonalnie przygotowane przez serwisanta (włącznie z regulacjami wiązań). Jeśli ogrom możliwości nas przytłacza – kadra, jako fachowcy i zapaleńcy tego sportu, zawsze chętnie pomoże przy wybieraniu odpowiedniego dla nas modelu czy rozmiaru.

Sprzęt z najwyższej półki
Dodatkowo, sklep posiada w swoim asortymencie dużą kolekcję modeli znanych marek, takich jak Stockli, Atomic, Head, Fischer, Blizzard, K2 oraz wiele innych. Dostępne są również modele z najnowszych kolekcji. Oprócz tego, jeśli brakuje nam jakiejś części ubioru – możemy wybierać z szerokiej gamy kurtek, butów, kasków czy akcesoriów.
Jeśli jednak posiadamy swój sprzęt, w sklepie działa również serwis wyposażony w najnowocześniejsze maszyny dostępne na rynku. Kadra uczestniczy w licznych szkoleniach by oferować profesjonalną pomoc w każdej chwili. Serwis oferuje niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji. Oferowany jest szeroki wachlarz usług – począwszy od smarowania czy ostrzenia krawędzi nart a na renowacji czy bardziej skomplikowanych naprawach skończywszy. Dodatkowo, jeśli jesteśmy stałym klientem, możemy liczyć na atrakcyjne rabaty. W razie nagłej awarii sprzętu, sklep umożliwia naprawy ekspresowe – czasami, jeśli mocowania odmówią posłuszeństwa na dzień przed wyjazdem, może to być jedyna opcja.
Kiedy następnym razem wślizgnie się nam do głowy chęć pojeżdżenia na nartach, pamiętajmy o tym, że, niezależnie od naszego poziomu zaawansowania czy zasobności portfela, nie musimy sobie tej przyjemności odmawiać. Kiedy już niemalże czujemy biały puch pod butami, a brak odpowiedniego sprzętu spędza nam sen z powiek - miejmy świadomość, że wypożyczenie nart wysokiej jakości za niewielkie pieniądze nie jest problemem. Teraz należy jedynie zdecydować się na konkretną markę i już można jechać w góry! Oby tylko pogoda dopisała…

Narty możesz kupić i serwisować w Warszawie: http://www.nartywarszawa.pl/serwis