Internetowy poradnik

Strona główna > Turystyka > Województwo Małopolskie jako cel tegorocznych wakacji

Województwo Małopolskie jako cel tegorocznych wakacji

Poniedziałek 29 czerwca 2015, przez mariuszc

Blisko, tanio i pełno atrakcji. Gdzie tak jest? w Małopolsce! wykorzystaj tegoroczne wakacje na odkrywanie tego województwa.

Samemu, ze znajomymi lub z rodziną możesz spędzić bardzo udanie tegoroczne wakacje. Wystarczy, że rozplanujesz sobie zwiedzanie województwa Małopolskiego i odkryjesz największe atrakcje tego regionu.

Krakowa nie trzeba nikomu przedstawiać, miasto zapisało się w historii Polski pod wieloma różnymi względami. Turyści z całego świata przebywając w Krakowie pragną ujrzeć jeden z najpiękniejszych rynków na terenie Rzeczpospolitej. Ponadto Sukiennice, Wawel, to tylko niektóre z licznych, polecanych atrakcji Krakowa.

Oprócz miast w Małopolsce, warto również odwiedzić niektóre wsie. Szczególnie polecam Lanckoronę, gdzie chętnie wypoczywają malarze, pisarze oraz artyści. Wieś słynie przede wszystkim z urokliwych krajobrazów i pięknych drewnianych domków. Jest to idealne miejsce do odpoczynku od zgiełku i szybkiego tempa życia dużych miast.

Planując swoją podróż wakacyjną nie zapomnijcie o zorganizowaniu sobie wcześniej noclegu. Jest okres wakacyjny, więc wielu ludzi wyjeżdża na urlopy i może być różnie z dostępnością obiektów noclegowych.

W przygotowaniu idealnej podróży wakacyjnej do województwa małopolskiego pomoże wam internet, bo w sieci znajdziecie wiele darmowych przewodników i opisów miejsc wartych zwiedzenia.