Internetowy poradnik

Strona główna > Moda > Widowiskowe gadżety na wesele

Widowiskowe gadżety na wesele

Niedziela 14 lipca 2013, przez gistlee

Organizując wesele mamy na celu przygotowania go tak, aby zostało ono zapamiętane jak najlepiej przez wszystkich gości, jednak bez widowiskowych dodatków każde wesele jest do siebie podobne. W zapewnieniu sobie i zaproszonym gościom unikalnej, niezapomnianej imprezy mogą nam pomóc najróżniejsze gadżety, które służą nie tylko wartościom dekoracyjnym lecz są również użyteczne. Kilka takich gadżetów chciałbym opisać w tym artykule, mam nadzieję, że przypadną Wam one do gustu.

Fontanna alkoholowa

Nieodłącznym elementem każdego wesela jest alkohol. Wykorzystując ten fakt, możemy uatrakcyjnić sposób jego podania za pomocą fontanny alkoholowej. Oczywiście nie nadaje się ona do mocniejszych trunków, jednak napoje takie jak szampan czy czerwone wino podawane za ich pomocą, są znakomitym dodatkiem do każdego wesela. Dodatkowo fontanna taka jest niebanalnym elementem dekoracyjnym, a jednocześnie wynajęcie jej nie jest drogie. Problemem może być wynajęcie urządzenia w Waszej najbliższej okolicy, mimo, że na rynku pojawia się co raz więcej firm oferujących wynajem, bardzo często jednak firmy umożliwiają również przesyłkę wynajmowanego sprzętu poprzez kuriera.

Żywe konfetti?

Tradycją stało się już, aby młodą parę wychodzącą z kościoła obsypać ryżem. Ostatnio bardzo popularne staje się wyrzucanie konfetti czy monet, jeśli jednak chcemy, aby nasze wesele było jeszcze bardziej widowiskowe, musimy pójść o krok dalej. Motyle wypuszczone w momencie wyjścia nowożeńców z kościoła da nam niezapomniany i nie powtarzalny efekt, nie tylko na żywo. Dodatkowo fotograf będzie mógł uwiecznić to widowisko zdjęciach czy na nakręconym wideo. W brew pozorom zdobycie takiej ilości motyli nie jest problemem, gdyż w Polsce działa kilka hodowli, które umożliwiają bezpieczną ich przesyłkę. Koszt takiego przedsięwzięcia również nie jest wysoki i zależy głównie od wybranej hodowli jak i odległości do transportu.

Ozdoby, dodatki, upominki

Jak na każdym weselu, również i na Waszym nie powinno zabraknąć zmyślnych ozdób i dodatków ślubnych. W tym roku najmodniejszy jest kolor fioletowy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać własną gamę kolorystyczną. Pamiętajmy aby być konsekwentni w doborze kolorów ozdób, gdyż zostawienie tego kwestii przypadku może spowodować jeszcze gorszy efekt. Dodatki ślubne i kolor zastawy powinny być delikatniejsze i bardziej stonowane w stosunku do dekoracji, jednak nadal się z nią kolorystycznie zgrywać. W Sali nie powinno zabraknąć balonów, stroików czy zdobionych obrusów – wszystkie te szczegóły mimo, że wydają się nie istotne wpływają na końcowy efekt naszych dekoracji.


like na facebooku z konta Aneta Sobolewska