Internetowy poradnik

Strona główna > Dom > Wideodomofony z dystrybucji Comsec

Wideodomofony z dystrybucji Comsec

Piątek 12 września 2014, przez Bartek Cisowski

Wideodomofony specjalnej, limitowanej edycji są odpowiednim rozwiązaniem dla domu z eleganckim wzorem. Wideodomofony pochodzą z prostych i łatwych w użyciu funkcji.

Wideodomofony te będą uzupełnieniem każdego wnętrza. Z prostym naciśnięciem przycisku zwiedzających można podglądać drzwi i pozwolić na wejście z innym prostym naciśnięciem przycisku. Użytkownicy mogą zobaczyć i porozmawiać z gośćmi, z wnętrza domu. Te wysokiej jakości systemu kolorów wideodomofony zapewniają elegancje oraz samodzielny pakiet do monitorowania wejścia. Gdy użytkownik naciśnie przycisk na pilocie drzwi, monitor włącza się i odtwarza dźwięk gongu.

Aby porozmawiać z gościem, właściciel musi po prostu nacisnąć przycisk, aby odebrać połączenie i rozmawiać. Bramy lub drzwi mogą zostać udostępnione przez naciśnięcie spustu do zdalnego otwierania.

Wideodomofony instaluje się szybko i łatwo na ścianie. Dwie stacji na drzwi można podłączyć do czterech stacji mistrzowskich umożliwiających wygodną instalację w kilku obszarach domu. Gdy nie ma się bezpośredniego połączenia z wideodomofonem, stacja główna będzie włączać się automatycznie, aby wyświetlić na żywo obraz stacji wywołującej. Użytkownik musi po prostu nacisnąć przycisk, aby odebrać i ponownie nacisnąć przycisk, aby zakończyć połączenie.

Podczas rozmowy, można nacisnąć przycisk, aby odblokować bramę lub drzwi. Gdy wideodomofony są w trybie gotowości, naciśnij ten przycisk, aby rozpocząć monitorowanie. Użytkownicy mogą przełączać się między dwoma stacjami drzwi (jeśli są zainstalowane dwa) po prostu przez naciśnięcie przycisku.

Goście mają po prostu nacisnąć przycisk, aby rozpocząć połączenie. Wewnątrz domu, stacja główna współgra i wyświetlanie dzwoniącego jest automatycznie włączane. Z opcjonalnego mechanizmu zwalniającego bramę, brama lub drzwi mogą być otwierane zdalnie i wygodnie przez naciśnięcie przycisku na stacji głównej. Opcjonalnie osłona odporna od deszczu ze zintegrowaną osłoną jest również dostępna.