Internetowy poradnik

Strona główna > Rozrywka > Wedding Party - aplikacja weselna na smartfony

Wedding Party - aplikacja weselna na smartfony

Atrakcje na wesele i nie tylko

Poniedziałek 28 lipca 2014, przez haliskaband

Często w ciągu urządzania uroczystości, przyszłe młode pary wymyślają różnego rodzaju atrakcje na uroczystości weselne. Najczęściej są to fontanny z czekolady czy z drinkami, pokazy sztucznych ogni, puszczanie lampionów, czy szalona budka czyli crazy booth itd. W tym momencie przy użyciu aplikacji mobilnej na smartfony z systemem android czy też iOS możemy umożliwić następną atrakcję. I to nie wyłącznie w dzień przyjęcia weselnego, ale poprzez cały okres planowania do tego jakże istotnego dnia.


Wedding Party – dla kogo ?

Wedding Party to aplikacja tak samo dla przyszłej młodej pary, jak i wszystkich zaproszonych gości.

Wystarczy zarejestrować w tej aplikacji swojego przygotowywanego wesela i od tej pory przyszli młodzi mogą:

- umieścić wszystkie informacje dotyczące organizowanego wesela. To znaczy datę, lokalizację, godzinę, szkic dojazdu i tym podobne itd.
- umieścić swoją historię, w jaki sposób się zapoznaliście i generalnie jak doszło do tego co właśnie zamierzacie, to znaczy do zawarcia związku małżeńskiego a także wesela.
- poprosić wszystkich gości za pomocą e-mail czy też sms-em
- umieszczać swoje foty
- posiadają możność wymiany zdań z biesiadnikami (można np. konsultować czy zespół weselny, który wybrali będzie atrakcyjny, lub czy ta suknia weselna się podoba itp.)
Dla proszonych gości, którzy zarejestrują się przy użyciu tej aplikacji przygotowane jest:

-profil użytkownika w którym każdy zaproszony ma możliwość napisać coś więcej o sobie. Dzięki temu goście weselni mają okazję przedstawić się już przed weselem, dzięki czemu będą pewno w wyższym stopniu zintegrowani.
-dostęp do każdych danych umieszczanych przez przyszłą Młodą parę, a także możność komentowania na specjalnie do tego celu przygotowanej tablicy (ang. dashboard)
-publikowanie fotografii, które goście zrobią zarówno na przestrzeni szykowań jako i samego zawarcia związku małżeńskiego oraz przyjęcia weselnego.

Po ślubie i weselu Młoda para może te wszystkie zdjęcia posegregować w albumie planowo przygotowanym w aplikacji Wedding Party i użyczyć ów album wszystkim którym zechcą.

Takie nieprofesjonalne zdjęcia z perspektywy gości weselnych, a nie zawodowego fotografa, niechybnie sprawią wszystkim niezłą uciechę w trakcie przeglądania.

Rzecz jasna absolutnie aplikacja ta nie ma zamiaru zastąpienia fotografa, który stworzy fachowy reportaż z ceremonii ślubnej i wesela. Ma wyłącznie stanowić dodatkową ciekawostką weselną, ot taką zwyczajną atrakcją.

źródło: Haliśka Band Blog