Internetowy poradnik

Strona główna > Zakupy > Walentynkowy prezent, który na pewno go ucieszy.

Walentynkowy prezent, który na pewno go ucieszy.

Czwartek 27 lutego 2014, przez admin

Najłatwiej zrobić prezent mężczyznom. Najlepszy to taki, który staje się pasją albo pomaga ją rozwijać. Ukochany mężczyzna doceni również, kiedy kobieta podziela jego zainteresowania. Dlatego żonom i dziewczynom modelarzy na walentynki poleca się, zamiast serduszkowych czekoladek, samolot zdalnie sterowany lub model latający.

Modelarz hobbysta

Prawdziwy mężczyzna kocha szybkie auta i wojskowe zabawki. Lubi majsterkować – sklejać, wycinać, składać, malować i naprawiać. Modelarstwo jest odpowiedzią na jego zamiłowania. To sposób na spędzenie wolnego czasu, który łączy 2 zainteresowania: militariami i historią.

Zbiory modelarzy liczą setki modeli. Są w nich, np. samoloty, helikoptery i czołgi zdalnie sterowane oraz inne zabawki sterowane i modele rc. Często modelarz ma w domu pokój, w którym skleja i przechowuje modele, czylispecjalne miejsce na zabawki zdalnie sterowane i do zabawy modelami latającymi. W tym pomieszczeniu w szklanych gablotach znajdują się modele, do których nikt nie ma wstępu. Gdy ma się męża modelarza, trzeba to zaakceptować, ponieważ nie wyobraża sobie życie bez modeli.

Modelarstwo dla zakochanych

Z czasem pasją może zarazić żonę, która na początku jest pomocnikiem, a potem sama skleja i maluje pierwsze modele. Modelarstwo jest wtedy jednym ze sposobów na spędzenie czasu tylko we dwoje. To pasja dla zakochanych, ponieważ uczy cierpliwości, wyrozumiałości oraz akceptacji i współpracy. Cechy te są podstawą relacji damsko – męskiej i trwałości związku.

Walentynki warto przeżyć wyjątkowo i kreatywnie. Jeśli największą pasją ukochanego jest modelarstwo, kup w sklepie modelarskim model, o którym marzy i zbudujcie go wspólnie. Zawsze także można podarować mu ciasto w kształcie ulubionego modelu, np. samolotu i czołgu. Doskonałym pomysłem jest modelarska, miłosna kartka z życzeniami, którą sama zrobisz. Inna alternatywa to przygotowanie wyścigów samolotów zdalnie sterowanych, w których wezmą udział tylko zakochani. Bo ten dzień najlepiej spędzić aktywnie we dwoje.