Internetowy poradnik

Strona główna > Turystyka > Uroki Bieszczadów

Uroki Bieszczadów

Dlaczego Bieszczady są takie urokliwe.

Piątek 26 kwietnia 2013, przez marcu

Bieszczady oprócz prześlicznych gór jakie są znane również z pięknych wzgórz nad Soliną. Zalew Solina kojarzy się z najogromniejszą tamą wodną w Polsce oraz wodną wytwórnią prądu jak i w związku z opisywanym powstałym za sprawą człowieka prześlicznym zasobnikiem wodnym o przestrzeni 42 kilometrów 2, zwanym również „Bieszczadzkim Morzem”. W momencie jego powstania w 60 latach ostatniego stulecia rozpoczął się hossa owego tajemniczego zakątka w południowo wschodniej części Polski.

Zapora wodna w miejscowości Solina abstrahując od swojego przesłania ekonomicznego jako że produkuje czystą ekologicznie siłę elektryczną jest także niebywałą atrakcją krajoznawczą. Zapraszamy na wakacje w Bieszczady. Odszukaj dla siebie najlepsze noclegi w Bieszczadach i przyjedź tutaj! Pomocny może być Tobie między innymi portal Bieszczady Polska.

Bieszczady to niewielki kawałek Podkarpacia, który bez ustanku da się dostrzegać od nowa. W związku z tym zapraszamy w tą krainę aby mieć warunki wespół wybrać się na węszenie zwierzyny, odwiedzać Bieszczady z przewodnikiem a również przypuszczalnie zarejestrować sie na pewną wyprawę. Noc przetrwania/ lekcje survivalowe aranżowane dla każdego, który reflektuje wypocząć od normalności i choć na sekundę pragnie stracić zasięg telefonu komórkowego. Znaczna baza noclegów w Cisnej i atrakcji bieszczadzkich to właśnie w opisywanym miejscu.