Internetowy poradnik

Strona główna > Moda > Twarz, Twoja wizytówka.

Twarz, Twoja wizytówka.

Środa 8 lutego 2017, przez Marek Konieczny

Twarz, to często to, na co inni zwracają największą uwagę, gdy nas zobaczą. XXI wiek, to czas kiedy panuje moda na młody wygląd, próbujemy uchronić się przed skutkami upływającego czasu.

Peeling kawitacyjny twarzy, to sposób na głębokie oczyszczenie twarzy, pozbycie się zaskórników, łoju, który blokuje nasze pory i sprawia, że skóra wygląda mało estetycznie. Taki zabieg pozwala także, na usunięcie martwego naskórka i sprawia, że nasza skóra wygląda młodo, świeżo. Peeling kawitacyjny twarzy, to zabieg bezbolesny, przeznaczony dla wszystkich typów skóry, a zalecany szczególnie tym, którzy męczą się z problemem trądziku i przetłuszczającej się cery.

Peeling kawitacyjny ultradźwiękami, to także zabieg, który ma pozytywny wpływ na ukrwienie naszej skóry. Fale ultradźwiękowe mają zbyt dużą częstotliwość, by mogły być słyszalne przez ludzkie ucho, jednak mają szerokie zastosowanie w medycynie fizjoterapii i kosmetologii.

Peeling kawitacyjny ultradźwiękami, jest jak delikatny masaż, który poprawi ukrwienie i ogólny wygląd Twojej cery. Efekty tego zabiegu widoczne już po jednokrotnym jego wykonaniu, lecz zwiększają się znacznie, gdy powtórzymy zabieg kilkakrotnie.

Peeling kawitacyjny w Krakowie jest skierowany do wszystkich tych, którzy spacerując po starówce, jedząc obiad w dobrej restauracji, chcą uchodzić za osoby dbające o wygląd, cerę zdrowie.

Niezbyt kosztowny zabieg, sprawia, ze Twój wygląd jest estetyczny, Ty wyglądasz młodziej, Twoja skóra jest oczyszczona i dobrze ukrwiona. Zabieg ten zastosowany przed nałożeniem maseczki, lub kremu, sprawia, że substancje odżywcze lepiej się wchłaniają. Nasza skóra jest jędrna i pełna blasku.

Nie zwlekaj z dbaniem o siebie. Twoja twarz, to Twoja wizytówka, to ją ludzie dostrzegają pierwszą, gdy wchodzisz po raz pierwszy na rozmowę o pracę lub poznajesz nowe osoby podczas lunchu. Czasu nie da się cofnąć, lecz można ograniczyć jego wpływ na wygląd i kondycję naszej skóry. Zadbaj o siebie już dziś, wybierz się na oczyszczający, dodający Twojej skórze blasku peeling.

źródło: http://jadoreinstytut.com/peeling-kawitacyjny/