Internetowy poradnik

Strona główna > Rozrywka > Turnieje pokerowe w Krakowie

Turnieje pokerowe w Krakowie

Wtorek 20 sierpnia 2013, przez alfred.p

Jeśli lubicie grę w pokera mamy dla Was doskonałą wiadomość,. Właśnie powstał nowy serwis w całości poświęcony tematyce najbardziej aktualnie popularnej odmiany pokera – poker Texas Hold’em. Serwis głównie zajmie się organizacją turniejów pokerowych w całej Polsce. Nie zabraknie w nim jednak wielu przydatnych informacji dla pokerzystów.

Każdy kto choć trochę gra w pokera doskonale wie, że o turnieje pokerowe w naszym kraju bardzo ciężko. Podczas gdy na całym świecie toczą się rozgrywki o milionowe pule u nas ta dyscyplina wciąż raczkuje. Większość z nas, pokerzystów, w związku z brakiem jakichkolwiek turniejów pokerowych zmuszona jest grać online. Oczywiście fajnych poker roomów onlina nie brakuje ale gra przez Internet to coś zupełnie innego niż gra na żywo. Brak w niej przede wszystkim bezpośredniego kontaktu z innymi graczami. Możliwość wymiany zdać i pogaduszek podczas rozgrywki w pokera. Żywimy głęboką nadzieję, że dzięki serwisowi turnieje-pokerowe.pl już wkrótce się to zmieni i nie będziemy więcej zmuszeni tylko do gry online.

Właśnie ruszyły zapisy na pierwszy turniej pokerowy, który odbędzie się w Krakowie jeszcze w tym roku. Czekamy tylko aż zbierze się 100 chętnych osób. Szczegółowe informacje dotyczące czasu, miejsca i wysokości wpisowego nie są jeszcze znane. To co z kolei już wiadomo na pewno to to, że zagramy w Krakowie, w zdecydowanie najpopularniejszą obecnie odmianę pokera – Texas Hold’em NL. Jeżeli jesteście fanami pokera, a do Krakowa nie macie zbyt daleko czym prędzej zapiszcie się na pierwszy turniej – ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji o turnieju, możliwość zagłosowania na wysokość wpisowego i dużo innych informacji znajdziecie już teraz w serwisie turnieje-pokerowe.pl. Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy także do regularnego przeglądania naszego forum pokerowego, gdzie możecie wymienić się informacjami z innymi graczami. Zaglądnijcie także koniecznie na nasz Fecebook’owy profil – www.facebook.com/emocje.gwarantowane, gdzie poczytacie mnóstwo aktualności ze świata pokera a także pozostaniecie na bieżąco z organioznymi przez nas turniejami.