Internetowy poradnik

Strona główna > Rozrywka > Tańczący z ręcznikami

Tańczący z ręcznikami

Poniedziałek 26 sierpnia 2013, przez texbart

Witajcie. Podejrzewam, że wielu z Państwa jest pasjonatami tańca. Nieważne jakiego, towarzyskiego, czy wyczynowego. Dzięki telewizji oraz bardzo popularnym programom tanecznym, gdzie to tancerze, często amatorzy zmagali się ze sobą w szrankach. Oczywiście pod czujnym okiem wszystko najlepiej wiedzącego jury. Jednakże to co ostatnio widziałem na srebrnym ekranie (a raczej czarnym i płaskim), przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Mianowicie program „popularnonaukowy”, gdzie tancerze byli ubrani tylko i wyłącznie w ręczniki.

Kolorowe, duże (lub mniejsze, ale to niemalże ekshibicjoniści), ale jednak ręczniki – i co świat może zadziwić? Mnie owszem, i nawet fascynuje. Bo jaką to trzeba mieć osobowość aby wystąpić publicznie wbrew pozorom w tak odważnym stroju, który ma to do siebie, że zsuwa się z ciała. Otóż, widocznie można i taka mieć. Nie powiem, że widok młodych kobiecych ciał był zachęcający (tak pewnie jak dla mojej dziewczyny widok męskiej części tancerzy), ale nasuwa mi się pytanie.
Quo vadis cywilizacjo – serio w ręczniki?

Widziałem wiele dziwactw. Niektóre mi się podobały bardziej, większość mniej. Np. uważam, że to super sprawa iż istnieje sobie taki człowiek, który ucieka od cywilizowanego świata gdzieś w zimne góry i odżywia się robakami, padliną a popija wszystko deszczówką. Bo czemu nie? Bądźmy otwarci na nowe rzeczy. Niekoniecznie musimy brać w nich udział, ale nie skazujmy od razu każdego pomysłu na ekskomunikę. Dla mnie idea tańca z ręcznikami była odjazdowa.

Cytując klasyka z mojego ulubionego rodzinnego serialu „czasem dziwię się, że się jeszcze dziwie”. Boję się troszkę zastanawiać co dalej. Skoro były ręczniki zamiast kostiumów i strojów (a może właśnie odwrotnie, to były kostiumy i stroje), to na co ludzie jeszcze wpadną? Jaka genialna idea będzie im przyświecać? Ja osobiście czekam na zgrabne tancerki odziane co najwyżej w ściereczki kuchenne. Tym pozytywnym pomysłem pozostawiam Państwa z własnymi przemyśleniami.