Internetowy poradnik

Strona główna > Rozrywka > Tajemnice Internetu

Tajemnice Internetu

Piątek 26 lipca 2013, przez texbart

Chciałbym Wam zadać jedno proste pytanie: Czy w trakcie swoich przygód z Internetem podczas szukania jakiś informacji nie trafiliście na „dziwne” strony?. Nie, nie mówię o tych z treścią tylko dla dorosłych i po godzinie 23. Mówię o stronach dotyczących nietypowych spraw albo też typowych ale widzianych z innej strony.

Mnie ostatnio coś takiego spotkało, kiedy szukałem jakiś pomysłów na krótkie opowiadanie z gatunku fantastyki z przymrużeniem oka. Wiadomo jako młody i zdolny autor, spotykam się czasami z brakiem natchnienia. Dlatego szukam jakiś rzeczy które mnie zainspirują. Więc zacząłem szukać w sposób losowy i trafiłem na jakiś blog poświęcony ręcznikom. Tak, nie przesłyszeliście ktoś piszę bloga o ręcznikach i innych artykułach łazienkowych. Nie wiem czy autorem jest jakiś producent ręczników czy też ktoś piszę tak na poważnie. Przeczytałem z dwa trzy wpisy i jeden mi przypadł do gustu. Opisywał on losy pewnego ręcznika – magicznego ręcznika (w końcu miała być fantastyka). Okazało się iż jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie łazienka gdzie, ludzie którzy popełnili jakieś grzechy odradzali się jako ręczniki. Trzeba przyznać, że inaczej sobie wyobrażałem reinkarnację. Miały być do wyboru jakieś zwierzęta, opcjonalnie rośliny ale ręczniki?? Teraz nie wiadomo czy to raj, czyściec czy tylko zwykłe piekło. Pomysł dziwny ale i intrygujący. Czekam na dalsze losy – czy mały różowy ręcznik w poprzednim życiu zabił czy nie? Czytując klasykę kina: „ale o tym dowiemy się w następnym odcinku…”

Historia z łazienką w tle? Może coś z tego będzie.

Historia ręcznika jest ciekawa ale wyobraźcie sobie historię papieru toaletowego, ale nie takiego zwykłego, szarego i… długiego ale takiego kolorowego, zapachowego…

Oj. Chyba wena przyszła bo ktoś wali mi w głowę…