Internetowy poradnik

Strona główna > Komputery > System Digital Signage - dla hotelu i przedsiębiorstwa

System Digital Signage - dla hotelu i przedsiębiorstwa

Środa 18 kwietnia 2018, przez Marek Konieczny

Hotele, które chcą się wyróżnić i poprawić swój prestiż wybierają System Digital Signage. Digital Signage to nowoczesna sieć informatyczna monitorów LED i LCD, a także projektorów i systemów holograficznych podłączonych do centralnego urządzenia zarządzającego.

Digital Signage na nośnikach LED i LCD rozmieszczona jest w różnych częściach hotelu, tj. sala konferencyjna, lobby, czy też bar. Za pomocą systemu Digital Signage manager hotelu może projektować to, co zobaczą goście. Mogą dowiedzieć się co dziś poleca hotelowa restauracja, w jakich godzinach do dyspozycji jest sala konferencyjna, z jakich zabiegów mogą skorzystać w hotelowym SPA. System potrafi odczytywać gesty, rozpoznawać postacie, dlatego można zaprogramować go tak, aby wyświetlał ofertę skierowaną dla odbiorcy, który znajduje się w pobliżu monitora. Dzięki Adscreen, aplikacji stworzonej dla systemu, można nim zarządzać zdalnie i tworzyć graficzne projekty, np. ekrany powitalne z logo Hotelu, wyświetlające się po podłączeniu się gościa hotelowego do Wi-Fi.

Digital Signage - forma promocji OOH

Będąc przedsiębiorcą można zdecydować się na skuteczną reklamę zewnętrzną w Systemie Digital Signage. Taka forma reklamy jest bardziej atrakcyjna dla odbiorców, można z nią łatwiej trafić do potencjalnego klienta, ze względu na jej możliwości dostosowywania się do sytuacji i osoby, która jest w pobliżu. Digital Signage daje szansę zaprogramowania kilku reklam jednej usługi, wyświetlanych losowo. Jest to też dobry sposób na podreperowanie budżetu, gdyż udostępniając innym możliwość reklamy, zarabiamy dodatkowo, a dzięki skuteczności tego typu reklamy zewnętrznej chętnych na pewno nie zabraknie.

Chcesz wiedzieć więcej o systemach digital signage? Koniecznie sprawdź ofertę firmy Ilumioapp na stronie http://ilumioapp.pl/ilumio-smart-digital-signage/