Internetowy poradnik

Strona główna > Web Design > Street View na twojej stronie

Street View na twojej stronie

Czwartek 20 listopada 2014, przez admin

Czy kiedykolwiek widziałeś reklamę usługi Googel Street View? Ja przynajmniej takiej nie kojarzę. Mimo to każdy korzystał z tej usługi i dobrze ją kojarzy.

W starych mapach Google dostępne było narzędzie do udostępniania widoku z street view w postaci linku bądź kodu HTML (IFRAME) do umieszczenia na stronie internetowej. Kilka dni temu pojawiła się taka możliwość w nowych mapach Google i każdy może umieścić widok Street View bądź wirtualny spacer wnętrza firmy w technologii Street View na swojej stronie.

Widziałem wiele realizacji gdzie w dziale kontakt została umieszczona Mapach Google z możliwością przełączenia do widoku Street View.

Wirtualny spacer Google to bardzo nowatorski sposób prezentacji firmy i oferty w postaci wysokiej jakości zdjęć panoramicznych. Prezentacje takie są bardzo dobrze znane i wykorzystywane do wielu lat w branży restauracyjnej czy też hotelarskiej.

Spacer w technologii Street View to narzędzie bardzo elastyczne pozwalające na wyświetlanie żądanej panoramy z wybranym widokiem. Widok frontu lokalu można umieścić na stronie kontakt a wnętrze w dziale o nas.

Starannie trzeba wybrać rekomendowanego fotografa Google, który może pochwalić się przykładowymi realizacjami. Na tej podstawie będziemy mogli zdecydować się na tego najlepszego. Każdy fotograf przypisany jest do wybranych realizacji jednak operować mogą w granicach całego kraju.

Profesjonalna Fotografia Wnętrz! Wysokiej jakości zdjęcia nieruchomości to nie KOSZT tylko inwestycja, która szybko się zwróci.