Internetowy poradnik

Strona główna > Turystyka > Retro Hostel - szukanie noclegu w Poznaniu

Retro Hostel - szukanie noclegu w Poznaniu

Wtorek 25 marca 2014, przez admin

Nowy rok rozpoczął się obiecująco dla wszystkich fanów muzyki. Najbliższe miesiące obfitują w niesamowite przeżycia, których będzie można doświadczyć wybierając się na koncert jednej z wielu sław sceny muzycznej, które odwiedzą nasz kraj. Już w lutym będzie można posłuchać na żywo utalentowanej brytyjskiej wokalistki Ellie Goulding.

Drobna blondynka o niesamowitym głosie, która ostatnim czasem podbija listy przebojów na całym świecie. Jej talent odkryto kiedy studiowała na Kent Univeristy. Pierwszy kontrakt płytowy podpisała w 2009 roku, jednakże głośno zrobiło się o niej dopiero po wydaniu drugiej płyty Halcyon w roku 2012, od tej pory zdobywa rynek muzyczny coraz to nowszymi hitami, ciesząc się tym samym coraz większa sławą i uznaniem wszystkich miłośników muzyki. W Warszawie zagra już po raz drugi. Pierwszy raz miała okazje pokazać swój talent w zeszłym roku na kameralnym koncercie, który odbył się w klubie Stodoła. W tym roku przewidziano znacznie większą liczbę uczestników, dlatego też jej koncert będzie miał miejsce w Hali Torwar.

Nie całe dwa tygodnie po tym wydarzeniu będziemy mieli okazje posłuchać przebojów w wykonaniu zespołu Backstreet Boys, który swoją karierę zaczął w latach 90-tych ubiegłego wieku. Mimo iż zespół już dawno został rozwiązany, tym razem powracają ze zdwojoną siłą, aby przypomnieć o sobie dawnym wielbicielom. Mimo iż fani już dawno zdążyli wyrosnąć z muzyki boysbandu, który lata świetności ma już za sobą, zainteresowanie biletami jest ogromne.

Największą gwiazdą, która odwiedzi nasz kraj jest zdecydowanie Justin Timberlake. Były członek grupy N’sync, który jako jedyny zrobił światową karierę wydając hit za hitem. Talent aktorski, a przede wszystkim niesamowity głos powodują że zyskuje szacunek osób, które preferują zupełnie odmienny styl muzyczny.

Nie można zapomnieć również o corocznym festiwalu Orange Warsaw Festival odbywającym się w czerwcu. W tym roku będziemy mieć okazje posłuchać takich wokalistów jak Kings of Leon, Florence and Machine czy David Guetta.

Wybierając się na koncert warto również pomyśleć o noclegu. Najlepiej szukać hosteli, które oferują zazwyczaj promocje dzięki czemu możemy załapać się na tanie noclegi. Oczywiście należy rezerwować nocleg z dużym wyprzedzaniem bo w wypadku dużych koncertów możemy spotkać się z brakiem miejsc. Aby skutczenie zarezerwować nocleg, najlepiej jest skorzystać z internetowych wyszukiwarek. Kiedy szukamy noclegu np. w Poznaniu, to wystarczy w oknie popularnej wyszukiwarki internetowej wpisać słowa: "hostel Poznań centrum" lub "hostele Poznań". W ten sposób znajdziemy całą listę miejsc wśród których z pewnością uda nam się zarezerwować nocleg i to w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum danego miasta. Liczba hosteli w naszym kraju urosła w ostatnich latach bardzo dynamicznie więc jest w czym wybierać.