Internetowy poradnik

Strona główna > Nieruchomości > Profesjonalna fotografia nieruchomości w Katowicach

Profesjonalna fotografia nieruchomości w Katowicach

Fotografia wnętrz | Katowice

Niedziela 21 sierpnia 2016, przez admin

Oszczędzanie czasu, większe zainteresowanie prezentowaną nieruchomością, pakiet wirtualny spacer + wysokiej jakości zdjęcia tradycyjne.

Poniżej przykładowa sesja fotograficzna prezentująca nieruchomość na wynajem.
Kochamy fotografie i bardzo często czujemy niedosyt po przeglądnięciu 10 fotografii po czym oglądamy jeszcze kilka razy te same zdjęcia.
Wirtualny spacer, który jest narzędziem bardzo angażującym oglądającego - znajduję się na końcu artykułu najlepiej oglądać w trybie pełnoekranowym (dwa szybkie kliknięcia).

Apartament widok na zestaw wypoczynkowy
W kolorze ciemno-żółtym zestaw wypoczynkowy. Mały stolik biały. Duże okna na całej długości ściany z dwóch stron.
Apartament widok na TV
Ściana na której wisi telewizor LCD w kolorze szarym. Z prawej strony zdjęcia stolik z szklanym blatem, 4 krzesła. Stół z jednej strony opiera się o ścianę z cegły.
Nowoczesna łazienka
Nowoczesna łazienka. Z lewej strony prysznic z prawej zlew. Podłoga płytki imitujące drewnianą podłogę. Nad zlewem duże lustro na całej długości ściany.
Salon widok na salon z aneksu kuchennego
Widok na salon. Na pierwszym planie zastawiony stół z szkalnym blatem. Widać Telewizor LCD oraz kawałek ciemnożółtej kanapy wypoczynkowej. Jedna ściana z dużymi balkonowymi oknami.
Sypialnia
Nowocześnie urządzona sypialnia. Podwójne łóżko a na nim narzuta w kolorze szarym kilka elementów w kolorze żółtym. Duże okno wpuszczające dużo naturalnego światła.

Wirtualny spacer to dodatkowy element, który warto rozważyć przy promocji nieruchomości. Budując portfolio wirtualnych spacerów można podczas prezentacji nieruchomości w nowoczesny sposób pokazać klientowi inne podobne propozycje ze swojej oferty bez konieczności odwiedzania każdej. Na tej podstawie można pojechać na prezentację do najbardziej odpowiedniego lokalu. Oczywiście korzystamy z Gogli do wirtualnej rzeczywistości VR, które są coraz bardziej przystępne cenowo (od 100 zł).


Autorem zdjęć oraz wirtualnego spaceru jest Radosław Sobik: http://radoslawsobik.pl