Internetowy poradnik

Strona główna > Zakupy > Prezent urodzinowy dla żony

Prezent urodzinowy dla żony

Sobota 29 czerwca 2013, przez admin

Co roku to samo! Kiedy zbliża się data urodzin mojej najukochańszej żony zawsze zastanawiam się nad dobrym prezentem. Mimo że znamy się wiele lat mam z zakupem owego wielki problem.

Jak co roku i tym razem na poradę wybrałem się do działu księgowości w firmie w której pracuję. Jak zawsze licząc na dobrą poradę. Nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie, żadna z moich „koleżanek“ nie zna mojej żony. A ta jest naprawdę wyjątkowa.

Nowa asystentka zaproponowała dobre kosmetyki i podrzuciła mi najnowszy oriflame katalog. Jak można kupić komuś prezent a zwłaszcza perfum nie wiedząc jak pachnie?! Okazało się że koleżanka ta pracuje czy też bardzie dorabia jako oriflame konsultantka czy jak to się tam nazywa. Oczywiście perfumy czy kosmetyki to może być dobry pomysł nie dość, że praktyczny to może być dobrze odebrany przez żonę.

Kiedyś kupiłem psa i do dzisiaj mam obowiązkowe 3 spacery dziennie. Dobre to dla kondycji ale koniec z głupimi prezentami. Nie może być nic gorszego od kupienia wymagającego zwierzęcia.

Co do urodzin żony to zawsze wyjeżdżamy gdzieś na krótkie wczasy tak aby uniknąć rodzinnego zjazdu. Zwłaszcza, że solenizantka nie mogłaby należycie świętować.