Internetowy poradnik

Strona główna > Ciekawe Strony > Pranie tapicerki lekarstwem na zabrudzone wnętrze samochodu

Pranie tapicerki lekarstwem na zabrudzone wnętrze samochodu

Czwartek 25 lipca 2013, przez alfred.p

Utrzymanie porządku we wnętrzu samochodu to problem prawie każdego kierowcy. Jak się okazuje, zwykłe odkurzanie i wyrzucenie zalegających śmieci to nie wszystko. Wylana kawa, ketchup z zakupionego na stacji hot-doga to nie jedyni wrogowie czystej tapicerki. Jeszcze więcej wiedzą na ten temat rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Tu wachlarz jest zdecydowanie większy – wylany soczek, brudne ręce, czekolada czy tłuste plamy po chipsach. Nawet jeśli zabronimy jedzenia i picia w naszym samochodzie, z czasem kurz i tak zrobi swoje. Doraźnym rozwiązaniem na te problemy są liczne środki do czyszczenia samochodowej tapicerki. Są jednak skuteczne w przypadku małych i pojedynczych plam.

W przypadku większych zabrudzeń, efekt może być wręcz odwrotny do zamierzonego (przede wszystkim mogą pojawić się brzydkie zacieki). Najlepszym wyjściem byłby zakup odpowiedniego urządzenia piorącego – jest to jednak mało opłacalne przy niekomercyjnym zastosowaniu. W dodatku należy pamiętać, że sama woda tu nie wystarczy. Konieczne jest także odpowiednie miejsce, bowiem ciężko jest o takie porządki pod blokiem.

Z pomocą przychodzą firmy zajmujące się profesjonalnym praniem tapicerek samochodowych. Odpowiedni sprzęt i wykorzystanie właściwych środków piorących to klucz do sukcesu. Efekt jest wręcz gwarantowany i może obudzić wspomnienia, kiedy pierwszy raz wsiadaliśmy do pachnącego nowością samochodu. Odpowiednią firmę, która wykona dla nas taką usługę możemy wyszukać w Google wpisując na przykład pranie tapicerki Kraków - krakow-ecomyjnia.pl to automyjnia, która z całą pewnością nam się pokaże i spełni nasze oczekiwania. Ceny takiej usługi są oczywiście uzależnione od wielkości auta – w Krakowie zaczynają się już od 150zł. Możemy skorzystać również z dodatkowych prac, jak choćby pielęgnacja plastików. Jak się okazuje nie są to jedynie usługi dla handlarzy, którzy sięgają po wiele rozwiązań, w celu osiągnięcia większego zysku ze sprzedaży. Odzyskanie dawnego blasku z pewnością sprawi, że poczujemy się lepiej za kółkiem naszego samochodu, a pasażerom zapewnimy podróż w komfortowych warunkach.