Internetowy poradnik

Strona główna > Finanse > Potrzebujesz szybkiej gotówki? Zobacz najlepsze rozwiązania!

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Zobacz najlepsze rozwiązania!

Czwartek 6 kwietnia 2017, przez admin

Bardzo często, pomimo skrupulatnego planowania wydatków i comiesięcznego budżetu, nie potrafimy pominąć nagłych wydatków. Szybki remont, zdarzenie losowe o niezbyt pozytywnym skutku czy okazyjny wyjazd na upragnione wakacje – wszystko to wymaga dodatkowej gotówki. Skąd ją wziąć i jak pożyczać, aby nie żałować? Koniecznie poznaj najlepsze sposoby i przekonaj się, że nagłe wydatki nie muszą być bolesne dla Twojego budżetu. Postaw na bezpieczeństwo i szybko załataj powstałą dziurę finansową!

Kredyt gotówkowy, gdy nie masz oszczędności

Obecna, nowoczesna oferta bankowa sprzyja tym, którzy potrzebują szybkich pieniędzy. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w przypadku szybkich wydatków będzie kredyt gotówkowy. Nie wierzysz? Poznaj aktualną ofertę, wybierz tę, która niemalże w stu procentach spełnia Twoje oczekiwania i ciesz się pieniędzmi na Twoim koncie w zaskakująco szybkim tempie! Jeśli pożyczasz w banku, najważniejsze są atrakcyjne warunki danego produktu. Wybierając kredyt gotówkowy musisz więc dokładnie zapoznać się z zagadnieniami takimi jak oprocentowanie, możliwość dopasowania wysokości danej raty czy ubezpieczenie. Pamiętaj, że szybka gotówka w postaci kredytu gotówkowego to przede wszystkim bezpieczne i bardzo opłacalne rozwiązanie. Doceniasz sprawdzone sposoby na szybki zastrzyk gotówki? Kredyt gotówkowy będzie strzałem w dziesiątkę! Do dyspozycji masz wiele ciekawych ofert. Za pożyczone pieniądze możesz spełnić swoje marzenia, wyremontować szybko mieszkanie czy sprawić przyjemność drugiej osobie. Wszystko to bezpiecznie, na dogodnych warunkach. Może warto spróbować?

 

Pożyczka od znajomych, gdy jesteś sumienną osobą

Kolejnym rozwiązaniem, które również często wybierane jest przez osoby potrzebujące szybkiej gotówki, jest pożyczka u znajomych. Aby w ten sposób uzupełnić dziurę we własnym budżecie trzeba być jednak rozsądnym i jednocześnie ostrożnym. Dlaczego? Pożyczając pieniądze u znajomych musisz mieć pewność, że stać się na szybką spłatę zaciągniętego długu. Istotna jest również Twoja wiarygodność oraz dokładne omówienie chociażby wstępnych warunków spłaty danej kwoty. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Z pewnością fakt, iż pożyczone pieniądze masz niemalże natychmiast w swoim portfelu. Pamiętaj jednak, że aby pożyczać w ten sposób musisz być sumienną osobą, której oddanie pożyczonej kwoty nie sprawi żadnego problemu. Przemyśl więc dobrze swoją decyzję, rozważ zarówno plusy jak i minusy i dołącz do posiadaczy dodatkowych pieniędzy!

 

 A może wykorzystasz własne oszczędności?

W przypadku nagłych wydatków w najbardziej komfortowej sytuacji są osoby posiadające własne oszczędności. Środki finansowe zgromadzone na lokacie czy koncie oszczędnościowym możesz bowiem wykorzystać w każdej chwili, szybko ratując swoją sytuację finansową. Czy warto przeznaczać na niespodziewane wydatki własne oszczędności? Jeśli podejdziesz do tego tematu rozsądnie, z pewnością tak! Wypłacając pieniądze zgromadzone na rachunku bankowym nie zadłużasz się bowiem ani u znajomych, ani w banku. Najczęściej są to pieniądze przeznaczone na zupełnie inny cel, co może zbić Cię nieco z tropu. Jeśli chcesz jednak uniknąć spłacania comiesięcznych rat albo pożyczania pieniędzy wśród znajomych, koniecznie rozważ tę opcję.