Internetowy poradnik

Strona główna > Rozrywka > Porażka ze Słowacją – czy są szanse, że nasi kadrowicze zaczną wygrywać?

Porażka ze Słowacją – czy są szanse, że nasi kadrowicze zaczną wygrywać?

Czwartek 21 listopada 2013, przez sqnbn

Po raz kolejny Polska kadra narodowa przegrała mecz. Właściwie to już wszyscy się przyzwyczaili do tego, że nasi piłkarze potrafią grać doskonale wszędzie poza kadrą.

Mimo wszystko może warto zapytać, kiedy doczekamy się pięknie strzelonych bramek przez Lewandowskiego czy obronionych goli przez Boruca?

Polska – Słowacja – nieudany debiut
Zmienił się selekcjoner polskiej drużyny i wszyscy mieli nadzieję na cud, który niestety nie nastąpił. Po raz kolejny zabrakło pięknych bramek, które w Borussi Dortmund strzelają polscy zawodnicy. Jakby było mało, że żaden polski piłkarz nie strzelił gola Słowakom, to jeszcze nasz bramkarz wpuścił dwa gole. Nie powinien zatem dziwić fakt, że tysiące kibiców siedzących na trybunach straciło ochotę na oglądanie taki nieciekawej gry. Część z nich zaczęła wychodzić, część głośno wyrażała swoje, skąd inąd uzasadnione, niezadowolenie, a jeszcze inni zmienili front i kibicowali drużynie przeciwnej. Na szczęście polska kadra ma również rzeszę kibiców, których bardzo trudno zrazić. Nawet wtedy, gdy mecz jest przegrany oni stoją za piłkarzami murem.

Znów tłumaczenia
Polscy kibice piłki nożnej są bardzo wyrozumiali. Po brzydkim meczu, który nie tylko zakończył się porażką, ale do tego był pełen błędów, na konferencji prasowej pojawił się nowy trener z usprawiedliwieniami i tłumaczeniami. Po raz kolejny dało się słyszeć, że piłkarze się jeszcze nie zgrali, że to próby przed eliminacjami w przyszłym roku, że potrzebne treningi i nowa strategia. To dobrze, że selekcjoner przyjął na siebie porażkę, ale jak długo jeszcze kibiców będzie stać na wysłuchiwanie tłumaczeń?

Obietnice
Już niedługo kolejne mecze reprezentacji. Dziś zapowiadane są jako znacznie lepsze. Zarówno trener jak i wszyscy zapytani zawodnicy uważają, że mecz ze Słowacją był tak zły, że każdy kolejny musi być lepszy. Zobaczymy jak zaprezentują się na kolejnych spotkaniach przedstawiciele Polski. Kibice po raz kolejny słuchając obietnic mają nadzieję na dobry mecz. Czy się go doczekają – zobaczymy?