Internetowy poradnik

Strona główna > Ciekawe Strony > Pomysły na tegorocznego sylwestra

Pomysły na tegorocznego sylwestra

Sobota 24 września 2016, przez mariuszc

Już zbliża się ten czas, kiedy należy zdecydować, gdzie należy spędzić tegoroczny sylwester. Jak co roku opcji jest bardzo wiele. Tradycyjnie wykupywane są bilety na bale i rezerwowane miejsca noclegowe w górach. Również wiele osób w tym roku postanawia spędzić sylwester w dużych miastach na rynku ze względu na ciekawe wydarzenia artystyczne.

Można sobie również zadać pytanie, czy w kraju, czy za granicą powitać Nowy Rok? Otóż, jeśli nigdy nie mieliście okazji spędzić sylwestra za granicą, to najwyższa pora to uczynić. Popularne są wyjazdy w noc sylwestrową do Paryża, Wiednia, Berlina i Pragi. Cena takiej podróży zazwyczaj mieści się w kwocie kilkuset złotych, a wyjazd odbywa się z większych miast w naszym kraju ( m.in. Kraków, Warszawa, Wrocław ).

Jeśli jednak wolicie pozostać w Polsce i napić się lampki szampana z przyjaciółmi i rodziną pod gołym niebem słuchając najpopularniejszych hitów krajowych artystów, to wybór macie spory. Standardowo na sylwestra pod gwiazdami miasta zapraszają największe gwiazdy rodzimej sceny muzycznej. Biorąc pod uwagę wybór miejsca na powitanie Nowego Roku weźcie pod uwagę nie tylko listę zaproszonych gwiazd na dane wydarzenie, ale również pozostałe czynniki jak atuty danej miejscowości. Na przykład w Krakowie można na chwilę udać się nad Wisłę, aby pospacerować bulwarami w ciszy od tego całego szaleństwa sylwestrowej nocy.

Pamiętajcie również o tym, aby nie zaspać z rezerwacją miejsca noclegowego. Dużo osób już kilka miesięcy wcześniej rezerwuje pokój w hotelu, hostelu czy decyduje się na wynajęcie apartamentu. W przypadku tych trzech wymienionych opcji najtańszą z pewnością będzie hostel, bo hotele, czy apartamenty należą już do wyższej półki cenowej.