Internetowy poradnik

Strona główna > Dom > Plastikowe palety i pojemniki magazynowe idealne w domowych (...)

Plastikowe palety i pojemniki magazynowe idealne w domowych zastosowaniach!

Czwartek 27 lutego 2014, przez Marek Konieczny

Wykonane z trwałego plastiku pojemniki magazynowe, skrzyniopalety oraz europalety są idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa, w którym istotne jest utrzymanie wszystkiego w porządku. Skrzyniopalety plastikowe a także europalety plastikowe są przydatne szczególnie wtedy, kiedy istnieje wymóg utrzymania wysokich standardów higienicznych.

Świetnie nadają się zatem do transportu oraz przechowywania żywności i farmaceutyków. Posiadany atest do kontaktu z żywnością jest gwarantem na bezpieczne użytkowanie palet. Ponadto palety są stabilne, odporne na uszkodzenia, działalność wysokich i niskich temperatur a także na wpływ rozpuszczalników i kwasów. Dzięki temu okres ich przydatności wynosi od 10 do nawet 15 lat. Ułatwieniem jest rozwiązanie w postaci przystosowania palet do obsługi wózkiem widłowym, a w przypadku niektórych rodzajów także do pracy w magazynach wysokiego składowania (posiadają specjalne płozy). Są lżejszą, bardziej higieniczną alternatywą dla tradycyjnych palet wykonanych z drewna.

Różnorodność pojemników magazynowych zapewnia dopasowanie do nawet najwyższych wymagań. Mają one zastosowanie w wielu branżach - wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przewożenia niewielkich przedmiotów, a więc w piekarniach, sklepach, w przemyśle ogrodniczym. Podobnie jak palety, posiadają również atest do kontaktu z żywnością.

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów odpornych na wpływ wielu czynników (atmosferycznych, mechanicznych, chemicznych), można mieć pewność, że pojemniki nie ulegną zniszczeniu przez bardzo długi czas. Dodatkowym atutem jest estetyka wykonania i szeroka gama kolorystyczna, dzięki której klient może dobierać pojemniki zgodnie ze swoimi upodobaniami. Plastikowe palety i pojemniki to doskonała oferta dla tych, którzy cenią sobie wygodę, prostotę, komfort a także zgodność z najwyższymi normami.

Produkty, zarówno te przechowywane w pojemnikach jak i przewożone na paletach, będą odpowiednio zabezpieczone i zachowają wysokie standardy higieniczne.


Więcej na : http://opakowania-plastikowe.pl/component/k2/itemlist/category/112