Internetowy poradnik

Strona główna > Budownictwo > Ogrodzenia ze stali

Ogrodzenia ze stali

Czwartek 28 stycznia 2016, przez Bartek Cisowski

Ogrodzenia ze stali, to niezwykłej jakości płoty, które bez problemu zabezpieczą teren przed intruzami. Ogrodzenia te produkowane są przede wszystkim w Płocku, ale firma działa na terenie całego kraju.

Ogrodzenia ze stali wykonywane są z najwyższej jakości materiałów stali nierdzewnej. Materiały przed obróbką są w specjalny sposób hartowane co zapewnia im niemalże nieśmiertelny żywot. Proces hartowania przebiega bardzo dokładnie i obejmuje wszystkie możliwe części składowe ogrodzenia płock. Jeżeli posiadasz na swojej posesji bardzo drogocenne przedmioty i nie chcesz aby osoby nie proszone przedostały się na Twój teren, to ogrodzenia ze stali z Płocka będą idealne. Płoty te to połączenie niezwykłej wytrzymałości oraz estetyki. Firma produkująca płoty nie zapomniała o bardzo ważnym aspekcie jakim jest wygląd. Co z tego, że ogrodzenia będą masywne i nie do przejścia jak sam widok już będzie odstraszał.

Specjalnie wykonane tunele wewnątrz części ogrodzeń umożliwiają poprowadzenie instalacji elektrycznej, która sterowna może być za pomocą specjalnego modułu, który umieszczany jest w domu użytkownika. Użytkownik ma możliwość sterowania natężeniem jakie ma płynąć w ogrodzeniu oraz włączać i wyłączać prąd. Instalacja jednak zrobiona jest w taki sposób aby w momencie kontaktu intruza z ogrodzeniem nie doszło do uśmiercenia. Jednak prąd jest na tyle silny, że spokojnie pozwoli na kilka minut sparaliżować osobnika, a nawet doprowadzić do utraty przytomności. W momencie porażenia kogoś prądem moduł informuje domowników o tym, że ktoś zbliżył się na niebezpieczną odległość do ogrodzenia. Wtedy użytkownik od razu może dzwonić po policję lub ochronę.

Ogrodzenia płock ze stali idealnie spełniają swoje zadanie i nie pozwolą aby ktokolwiek niechciany przedostał się na teren naszej posesji.

Portfolio