Internetowy poradnik

Strona główna > Rodzina > Niezapomniany wieczór panieński

Niezapomniany wieczór panieński

Piątek 26 kwietnia 2013, przez nowjanek

Istnieją dwie podstawowe zasady, które powinny towarzyszyć przyszłej pannie młodej podczas wieczoru panieńskiego. Pierwsza: zapomnij o zasadach! Druga: baw się!

Przyciągajcie wzrok!
Wieczór panieński trzeba zorganizować tak, by zapewnić przyszłej żonie wrażenia bogatsze, niż mennica państwowa. Przede wszystkim, należy zacząć od wyboru stylizacji. Anielice i diablice są już dość oklepane, ale wciąż bardzo popularne. Oczywiście, musi być seksownie i pomysłowo. Dobrze sprawdzają się hawajskie klimaty oraz charakteryzacja na antyczne boginie. Chodzi jednak przede wszystkim o to, by przyciągać uwagę nie tylko wyglądem, ale też znakomitym nastrojem.
Wybierzcie miejsce
Jeśli uczestniczki imprezy poszukują wrażeń ciekawszych, niż tradycyjna impreza w klubie, nic nie stoi na przeszkodzie. Możliwości jest naprawdę wiele. Do najbardziej popularnych w ostatnim czasie należą wieczory w SPA. W końcu troski o idealny wygląd przed weselem nigdy za wiele. Panie, które chciałyby bardziej zaszaleć mogą spróbować nurkowania lub skoku ze spadochronem. Wrażenia gwarantowane. Natomiast wielbicielki klasyki mogą skorzystać z towarzystwa męskiego w roznegliżowanym wydaniu. Wachlarz możliwości spędzenia wieczoru panieńskiego jest naprawdę szeroki. Pod uwagę trzeba wziąć temperament uczestniczek oraz kwotę, do jakiej powinnyśmy się ograniczyć.
Bez względu na miejsce i rodzaj imprezy, pamiętajmy, że przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę.