Internetowy poradnik

Strona główna > Biznes > Namioty przemysłowe ocieplane - komfortowe i tanie obiekty całoroczne

Namioty przemysłowe ocieplane - komfortowe i tanie obiekty całoroczne

Piątek 23 lipca 2021, przez admin

Przedsiębiorcy nieustannie poszukują ekonomicznych i innowacyjnych rozwiązań, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby firmy. Jednym z nich są duże namioty przemysłowe, których budowa w technologii modułowej pozostawia nieograniczone możliwości rozbudowy, w celu dostosowania do bieżącej sytuacji. Jakie jeszcze atuty skrywają hale magazynowe całoroczne? Poznajmy je wszystkie!

Namiot magazynowy całoroczny - mocne strony

Hala magazynowa namiotowa to wygodna i funkcjonalna przestrzeń, którą dopasujemy do specyfiki prowadzonego biznesu oraz aktualnej sytuacji w firmie. Projekt uwzględni preferowaną wielkość, materiały wykorzystane do wykończenia, rodzaj konstrukcji oraz wyposażenie. Modułowa konstrukcja będzie wzrastać razem z rozwojem przedsiębiorstwa - obiekt będziemy mogli dowolnie rozbudować lub przeorganizować.

Producent hal magazynowych zasugeruje, która konstrukcja lepiej sprawdzi się przy naszej inwestycji - aluminiowa czy stalowa. I przedstawi realne koszty przedsięwzięcia, które będą niższe od oferty budowy obiektu murowanego. Dodatkowo hala jest mobilna - możemy ją łatwo przenieść w inną lokalizację, jeśli zmieni się miejsce naszej aktywności zawodowej.

Namiot hala magazynowa - wybierz rodzaj konstrukcji

Magazyny namiotowe to estetycznie wyglądające obiekty, które bez problemu wpiszemy w pozostałą infrastrukturę firmową. Zbudujemy je zdecydowanie szybciej, niż wybierając klasyczne metody budowlane. Namiotowe hale magazynowe powstają w czasie od czterech do ośmiu miesięcy, w zależności od ich wielkości oraz czasu potrzebnego do załatwienia wszystkich formalności. To zdecydowanie skraca proces realizacji inwestycji!

Dodatkowym atutem będą niższe koszty. Te ustalane są indywidualnie, w odniesieniu do konkretnego projektu. Namioty magazynowe producent dopasowuje do naszych potrzeb, a wpływ na cenę ma między innymi rodzaj konstrukcji. Możemy zdecydować się na:

  • konstrukcję stalową - niezwykle wytrzymałą i cięższą od aluminiowej. Ta charakteryzuje się większą odpornością na działania mechaniczne oraz warunki atmosferyczne - w tym także obciążenie. Z tej przyczyny jest stosowana przy obiektach całorocznych, które muszą uwzględniać obciążenie związane między innymi z zalegającym śniegiem.

  • konstrukcję aluminiową - lżejszą od stalowej. To ułatwia jej demontaż i przenoszenie w inną lokalizację. Konstrukcja jest również bardzo solidna i odporna na czynniki atmosferyczne. Do jej postawienia zazwyczaj nie są potrzebne fundamenty.

Namioty magazynowe całoroczne - komfortowe i dobrze docieplone

Namiot magazynowy całoroczny to mocna konstrukcja i właściwości termoizolacyjne, które nie odbiegają od obiektów murowanych. Stosując innowacyjne technologie i na przykład pneumatyczny, podgrzewany dach, odpowiednio docieplimy budynek także zimą.

Namioty przemysłowe ocieplane wykorzystywane są między innymi w rolnictwie. Tam termo-dach sprawdza się podwójnie - jest wyjątkowo cichy i nie trzepocze nawet na silnym wietrze. Dzięki temu nie płoszy zwierząt. Można stosować go także w przypadku całorocznych stajni.

Jak widać, namioty magazynowe całoroczne można wykorzystać na wiele sposobów. Określ ten, który najlepiej wpisuje się w przedmiot Twojej działalności i dopasuj projekt do prywatnych preferencji. Elastyczność i mnogość rozwiązań sprawią, że stworzysz komfortową i dobrze docieploną przestrzeń, która powstanie szybko i z zaangażowaniem mniejszych nakładów finansowych!