Internetowy poradnik

Strona główna > Zakupy > Metalowe meble szkolne inwestycją na lata

Metalowe meble szkolne inwestycją na lata

Piątek 23 maja 2014, przez admin

Myśląc o wyposażeniu nowoczesnej szkoły wyobrażamy sobie amerykańskie licea. Ich korytarze wypełnione są szafkami, przeznaczonymi dla każdego ucznia osobno. Mogą oni przechowywać w nich podręczniki, ubrania sportowe, obuwie i inne rzeczy osobiste.

Ostatnimi czasy trend ten przenosi się do Polski i dyrektorzy rodzimych szkół coraz częściej decydują się na zakup właśnie takich uniwersalnych szafek metalowych. Oprócz funkcjonalności mają one wiele innych zalet. Są ozdobą korytarza, ponieważ nowoczesne metody projektowania i produkcji umożliwiają tworzenie modeli kolorowych, o różnych wymiarach oraz wyposażonych w ławki. Ponadto sprawiają, że uczniowie nie muszą nosić wszystkich książek przy sobie i mają pewność, że nic im nie zginie, gdyż każdy posiada klucz do swojej szafki i zamyka w niej prywatne rzeczy. Są one także wytrzymałe i wykonane z materiału wysokiej jakości, więc jest to zakup na długie lata.

Duży wybór metalowych szafek szkolnych ma w swojej ofercie firma Bakpol. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło firmie opracować najnowocześniejsze metody produkcji szafek dla młodzieży, przedszkolaków i uczniów najniższych klas szkoły podstawowej.

Na stronie internetowej bakpol.pl - szafki szkolne – możemy wybierać spośród mebli o różnych wysokościach, wąskich lub szerokich, pojedynczych lub dzielonych. Firma dla Klientów przygotowała różnorodną ofertę kolorystyczną, tak aby korytarze prezentowały się elegancko, a jednocześnie przyjaźnie i wesoło. Metalowe szafki szkolne Bakpol posiadają certyfikaty jakości i spełniają międzynarodowe normy produkcji.

Firma Bakpol to także lider w wytwarzaniu mebli metalowych do biur, warsztatów, magazynów czy laboratoriów oraz restauracyjnych kuchni. Wszystkie te produkty charakteryzuje nowoczesny, estetyczny wygląd, użyteczność, odporność na usterki i zniszczenia. Firma Bakpol ceni sobie uznanie klientów, dlatego dba o rozwój oraz poszerzanie oferty produktowej.

Metalowe meble produkowane przez Bakpol są gwarancją satysfakcji i najwyższej jakości wykonania. Firma zapewnia dostawy zamówionych produktów na terenie całej Polski oraz czteroletnią gwarancję. Więcej informacji oraz szczegółową ofertę można uzyskać na stronie internetowej www.bakpol.pl.