Internetowy poradnik

Strona główna > Biznes > Materiały do czyszczenia podłogi

Materiały do czyszczenia podłogi

Środa 14 października 2015, przez Bartek Cisowski

Select profcare to unikatowy sklep z niesamowitym asortymentem sportowym. Każdy kto uprawia sport znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponieważ Profcare select nie ogranicza się tylko do jednej kategorii sportowej.

Select profcare w swoim asortymencie posiada spodenki i koszulki kompresyjne, różnego rodzaju opaski oraz ściągacze elastyczne, stabilizatory. Piłki ręczne, piłki nożne, żele, kremy, maści, torby, tejpy oraz inne akcesoria sportowe i nie tylko. Select profcare jest unikatowa na rynku sportowym z bogatym zapleczem historycznym.

W 1947 roku powstała pierwsza piłka firmy select Profcare, której projekt opracował Eigil Nielsen. Projekt dotyczył piłki nożnej. Co ciekawe Nielsen ukończył psychologię sportową, ale pracował w branży wyprawiania skór i to właśnie tam stworzył on swoje pierwsze piłki. W 1951 roku powstała pierwsza na świecie bezszwowa piłka nożna. Jeszcze w tym samym roku piłka ta została oficjalną piłką duńskiej drużyny reprezentacji. Rok 1962 przyniósł na świat 32 panelową piłkę nożną, której patent został wykorzystany 10 lat później do piłki ręcznej. W 1970 roku firma select Profcare podjęła współpracę z bramkarzem Gordonem Banksem, który był w tamtych czasach najlepszym bramkarzem na świecie. Asystował on podczas opracowywaniu i optymalizacji produktów dla bramkarzy. W 1974 roku powstała pierwsza uszyta własnoręcznie piłka ręczna, do której stworzenia użyto syntetycznej skóry PU. Przełomowym rokiem dla firmy Select profcare był rok 1996 gdzie dzięki mocnej pozycji na rynku marka select podpisała kontrakt z organizacją FIFA. Zadaniem firmy select była pomoc w ustaleniu uniwersalnych norm jakości dla piłek nożnych. 2005 rok, firma select profcare została oficjalnym dostawcą piłek na Mistrzostwa Świata i Igrzyska Olimpijskie. Firma doskonale wykorzystała swoje 5 minut i osiągnęła status wiodącej marki w piłce ręcznej.