Internetowy poradnik

Strona główna > Biznes > Markizy dla restauracji

Markizy dla restauracji

Czwartek 11 czerwca 2015, przez admin

Pogoda w Polsce nie rozpieszcza nas nawet latem, jednak słoneczne dni potrafią skutecznie uprzykrzyć swobodny wypoczynek zwłaszcza, jeżeli chodzi o chwile wytchnienia w ogródkach restauracji i hoteli. W takich sytuacjach ochłodę i wytchnienie od słońca zapewniają markizy.

W Polsce coraz częściej idziemy za przykładem naszych zachodnich sąsiadów, którzy wolne popołudnia czy przerwy lunchowe spędzają w małych barach lub restauracjach. Odwróceni w stronę przechodniów pijemy kawę, bądź jemy obiad, nie przejmując się upalnym słońcem czy wiatrem. Ochronę zapewniają bowiem zamontowane markizy. Również w Poznaniu turyści i mieszkańcy odwiedzający Stare Miasto mogą wypoczywać w komfortowych warunkach. Trudno w tej chwili wyobrazić sobie lokal gastronomiczny z ogródkiem bez ocieniającej markizy.

Zalety markiz restauracyjnych

Zgodnie ze znaną regułą, zadowolony klient opowie o swoim pobycie w restauracji jednemu znajomemu, a jeden niezadowolony klient, to samo opowie dziesięciu innym. Jak sprawić by jednak wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z pobytu w naszym lokalu? Trzeba zapewnić im takie warunki, które sprawią, że będą czuli się jak u siebie w domu. Właśnie dlatego montuje się markizy, które mają chronić przed słońcem i deszczem. Jak czytamy na stronie firmy Monolith http://www.markizy-poznan.pl/markizy , chodzi nie tylko o komfort i dający ulgę cień, ale również - o ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Na rynku dostępne są różne rodzaje tego typu produktów. Markizy można dostosować do miejsca, w którym mają się znajdować. Ponadto, markizy restauracyjne i hotelowe mają jeszcze jedną ważną zaletę. Można umieścić na nich logo oraz informację o danym lokalu, które już z daleka będą przyciągały wzrok gości.

Materiały

Tkaniny, z których robione są markizy dla hoteli czy restauracji nie przepuszczają wody, dlatego też zapewniają komfort gościom nawet podczas deszczowych dni. Tkaniny są także zaimpregnowane w ten sposób, aby jeszcze bardziej ułatwić ich użytkowanie podczas sprzątania, ale również są odporne na działanie grzybów czy pleśni. Materiały, z których stworzone są markizy można również dobrać do charakteru restauracji czy baru, aby komponowały się z całym budynkiem.