Internetowy poradnik

Strona główna > Komputery > Kompatybilne Tusze i Tonery Czy warto?

Kompatybilne Tusze i Tonery Czy warto?

Czwartek 16 maja 2013, przez admin

Każdy użytkownik drukarki wielokrotnie zadawał sobie pytanie. Czy można w bezpieczny sposób zmniejszyć koszty wydrukowania jednej kartki tekstu?
Każdy użytkownik drukarki wielokrotnie zadawał sobie pytanie. Czy można w bezpieczny sposób obniżyć koszty wydrukowania jednej kartki papieru?Odpowiedź brzmi TAK, należy postawić na kompatybilne tusze i tonery.
Ale do głowy przychodzą kolejne pytania:
Czy aby na pewno są one bezpieczne?
Czy nie wyleją mi się?
Czy ich wydajność i jakość jest odpowiednio wysoka tak jak w przypadku drogich oryginalnych tuszy?
I czy można utracić gwarancje na drukarkę po użyciu kompatybilnego tuszu?

Większość ludzi po zadaniu sobie tych pytań zrezygnuje z zakupu kompatybilnego tusza. W sumie racja ponieważ rynek zalany jest tanimi chińskimi wątpliwymi produkcjami.Na szczęście istnieje alternatywa dla oryginalnych tuszy i ich słabej jakości odpowiedników. Tusze i tonery drekker - Polska alternatywa najwyższej jakości. Tusze i tonery drekker produkowane są z wysokiej jakości materiałów i sprzedawane po bardzo niskich cenach.
Wysoka jakość wkładów drekker pozwoliła nam udzielić na nie niespotykanej na polskim rynku gwarancji. Wszystkie produkty drekker objęte są Gwarancją Zadowolenia Klienta (GZK), która mówi że:
- jakość wydruku:
nie może odbiegać od wydruku z "oryginału"
- wydajność:
nie może być mniejsza od wydajności "oryginału" (często jest wyższa)
- uszkodzenie sprzętu:
Jeśli wkład drekker uszkodzi Twoją drukarkę, producent zobowiązuje się pokryć koszty jej naprawy. W ramach GZK Klient ma prawo żądać wymiany wkładu na nowy lub zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy jakość lub wydajność wkładu były gorsze od analogicznego wkłady oryginalnego a także ubiegać się o pokrycie kosztów naprawy sprzętu, jeśli jego uszkodzenie nastąpiło na skutek użytkowania wkładu drekker.
Często zdarza się tak, że tzw. "oryginalne" wkłady drukujące posiadają specjalnie zaniżoną przez ich producentów ilość tuszu lub tonera, co ma na celu częstsze "zaproszenie" Państwa do zakupów. Tonery laserowe drekker posiadają zawsze maksymalny ładunek atramentu lub tonera, przez co zdarza się, że ich wydajność jest nawet do trzech razy większa niż wydajność wkładu oryginalnego.
Teraz odpowiedź na najważniejsze pytanie dotyczące utraty gwarancji po użytkowaniu kompatybilnych tuszy i tonerów:
Producenci nie mogą cofnąć gwarancji na swoje produkty ponieważ prawo Unii Europejskiej im to nakazuję.
Dlatego też wszystkie obawy dotyczące kompatybilnych tuszy i tonerów są bezpodstawne, ale należy zwrócić uwagę na to gdzie i przez kogo został wyprodukowany tusz. Tusze i Tonery drekker dają wam gwarancje bezpieczeństwa, wydajności i jakości.