Internetowy poradnik

Strona główna > Rodzina > Kobieta

Kobieta

Sobota 11 maja 2013, przez admin

Pamiętam, że już jako kilkuletnie dziecko byłem przekonany, że nigdy nie zdołam znaleźć sobie partnerki na resztę życia. I już w tamtym okresie postanowiłem, że będę samowystarczalny. Miałem nadzieję, że gdy nauczę się gotować, piec, obsługiwać pralkę, prasować koszule, to Kobieta po prostu nie będzie mi potrzebna.

Przez całe życie doświadczałem tego, że potrzebuję obecności Kobiety tak bardzo, że trudno jest mi sobie wyobrazić siebie bez Niej.

Nigdy, żadna Kobieta, do której czułem jakieś uczucie, o tym się nie dowiedziała. Moje życie dzieli się na okresy, w których za wszelką cenę starałem się zabijać rodzące się w sobie uczucie. Czasami niszczyłem je w samym zarodku, w innych sytuacjach kosztowało mnie to lata "męczarni".

Dlaczego nie przyznawałem się?
Zawsze wydawało mi się, że ja po prostu nie zasługuję na to, by być kochanym. I trudno mi nawet znaleźć jakieś kompleksy na swoim punkcie. Byłem po prostu śliczny (sic!), dobrze się uczyłem, byłem sympatyczny i chyba nie miałem wad :) Czułem się tak, jakbym był wyjątkowym człowiekiem, którego nie można kochać.

Przez całe życie zostałem obdarzony przez swoich bliskich olbrzymią dawką miłości i pragnę się teraz tą miłością podzielić.