Internetowy poradnik

Strona główna > Biznes > Inwestycja w platformy parkingowe

Inwestycja w platformy parkingowe

Środa 27 grudnia 2017, przez admin

Inwestowanie w nowoczesne platformy parkingowe jest jedną z lepszych inwestycji, ponieważ można dzięki temu zadbać o zaplecze garażowe dla wielu pojazdów. Dzięki takim platformom można chociażby na dwóch poziomach parkować samochody. Sprawdza się to w nowoczesnych blokach oraz w centrach handlowych.

Parkowanie w nowoczesny sposób

Platformy parkingowe, z jakich opisem można zapoznać się na metaltech.pl instalowane są najczęściej w garażach budynków mieszkalnych, przede wszystkim w obiektach wielorodzinnych, bądź biurowych, które nie dysponują określoną liczbą miejsc parkingowych. Dzięki projektowi takich platform można uzyskać dodatkowe miejsce dla samochodów, bez potrzeby powiększania samej powierzchni garażu. Na górnym podeście platformy samochód można parkować zarówno przodem, jak i tyłem. Uzależnione jest to od wysokości garażu, w którym zamontowana zostanie platforma. Podesty w miejscu wjazdu na platformę zawsze są powiększane, dzięki czemu korzystający z nich użytkownicy mają większy komfort. Z platform firmy Metaltech mogą korzystać samochody o wymiarach: 480x190x150 centymetrów (długość/szerokość/wysokość). Każdy, kto korzysta z platformy uzyska własny klucz patentowy.

Zalety platform parkingowych

Można zdecydować się również na inne, równie korzystnie prezentujące się platformy parkingowe. Sam model zależny jest od uwarunkowań garażu, w którym znajdzie się taka wytrzymała konstrukcja stalowa. Dzięki platformom parkingowym można liczyć na dwa razy więcej miejsc parkingowych. Przygotowanie obiektu do montażu odbywa się na niskich kosztach. Trwały i nieskomplikowany układ hydrauliczny platformy sprawia, że jej użytkowanie jest bezpieczne. Koszty utrzymania takiego urządzenia również nie są wysokie. Jak więc widać, skorzystanie z tego typu rozwiązania konstrukcyjnego jest wysoce korzystne i sprawdza się zwłaszcza w większych aglomeracjach miejskich. Dlatego też można spodziewać się, że zapotrzebowanie na platformy parkingowe będzie coraz większe. Zarówno do budynków prywatnych, jak i użyteczności publicznej.