Internetowy poradnik

Strona główna > Biznes > Innowacyjna usługa w hotelarstwie

Innowacyjna usługa w hotelarstwie

Piątek 14 lipca 2017, przez Marek Konieczny

To, że aplikacje na naszych smartfonach potrafią wiele, nie jest zasługą żadnej magii tylko najprawdziwszej techniki. Ludzie od zawsze bowiem próbują sobie ułatwić życie i dlatego wymyślają coraz to nowsze tegoż życia "umilacze" i "ułatwiacze".

Ponieważ dzisiaj praktycznie nikt nie rozstaje się ze swoim telefonem, większość tego typu produktów tworzy się właśnie pod smartfony. Zainstalowane na nich aplikacje (zwane potocznie "apkami") liczą więc nasze kroki, przejechane kilometry, zjedzone (z obiadem) i spalone (podczas treningu) kalorie, sterują sprzętami gospodarstwa domowego, gdy nas w nim nie ma lub umożliwiają podgląd tego, co dzieje się wokół naszego domu, gdy jesteśmy w pracy. Umożliwiają zapłatę za zakupy bez użycia karty płatniczej lub kredytowej, czy też "zdejmują" z nas konieczność noszenia przy sobie biletu na komunikację miejską.

To tylko naprawdę nieliczne przykłady tego, co nasze telefony mogą dla nas robić. Bo mogą znacznie więcej i powinniśmy o tym pamiętać szczególnie teraz w czasie wakacji. Przy pomocy naszego smartfona, możemy bowiem znacznie uprzyjemnić sobie hotelowy pobyt. A to wszystko za sprawą pewnej, innowacyjnej aplikacji.

Program do obsługi hotelu iLumio to nie tylko system rezerwacji hotelowej, to także aplikacja ułatwiająca gościom dostęp do hotelowych usług. Przy jej pomocy możesz więc bez wychodzenia z pokoju zarezerwować wizytę w hotelowym spa, leżak przy basenie czy np. stolik w restauracji. Możesz też zamówić do pokoju serwis i jeszcze przed swoim przyjazdem wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar szlafroka czy kapci. Możliwości masz naprawdę wiele i co najważniejsze - wszystko to zrobisz prosto ze swojego telefonu bez stania w kolejkach przy recepcji, bez konieczności szukania i wykonywania telefonów do hotelowego spa, restauracji czy baru.

W sumie, przy pomocy swojego telefonu możesz się nawet wymeldować. Kontakt z obsługą hotelową zostaje więc ograniczony do absolutnego minimum. Jeśli jesteś fanem nowych technologii, musisz tego spróbować. Ta aplikacja jest właśnie dla ciebie! Jeśli chcesz wiedzieć na ten temat nieco więcej - wpisz w wyszukiwarkę "ilumioapp - systemy hotelowe"- miłej lektury! A jeśli chcoesz dowiedzieć się więcej o systemach rezerwacji hotelowej zapraszamy na stronę stronie http://ilumioapp.pl/ilumio-mobile-concierge/