Internetowy poradnik

Strona główna > Komputery > Hotel, do którego chce się wracać

Hotel, do którego chce się wracać

Czwartek 5 maja 2016, przez Marek Konieczny

Jesteś właścicielem hotelu? A może pracujesz w hotelu, w którym już dawno przydałoby się coś zmienić? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakie pierwsze wrażenie wywiera Twój hotel na nowych gościach? Jeśli tak, z pewnością zdajesz sobie sprawę jakie jest to ważne w kontekście dalszych poleceń i powracających gości.

Jedną z najważniejszych spraw dotyczących zarządzania hotelem jest wykształcenie tzw. lojalności gościa - w czasach, kiedy poprzez Internet mamy dostęp do tysięcy hoteli w każdej turystycznej miejscowości, kiedy możemy bez najmniejszego problemu porównać ceny między różnymi ośrodkami, można powiedzieć, że jest to wręcz kwestia najważniejsza. Jak to zwykle bywa w przypadku kluczowych spraw - jest równie trudna do wykształcenia. Miła obsługa obecnie jest standardem, który w żaden sposób nie pozwoli Ci się wyróżnić. Jeśli masz aspirację, by osiągnąć apogeum jakości, przez co klienci będą do Twojego hotelu dobijać się drzwiami i oknami, zachęcamy do dalszej lektury.

Jesteśmy w stanie zapewnić Ci coś, co odróżni Twój hotel spośród dziesiątek innych znajdujących się w okolicy - do tej pory było to zarezerwowane dla hoteli z absolutnego topu, o wyrobionej marce, kojarzonej nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Obecnie oferujemy Ci takie same rozwiązania, przeznaczone dla hoteli takich, jak Twój. Jest to element odróżniający Cię spośród hoteli na podobnym poziomie, przybliżający do poziomu, na jakim znajdują się najwspanialsze sieci.

Podstawowym rozwiązaniem, jakie Ci polecamy - jest system kontroli dostępu w hotelu. Wyobraź sobie gości, którzy w miejscowości turystycznej są na nieznanym dla siebie terenie. Bezpieczeństwo jest dla nich szczególnie ważne, jeśli nie najważniejsze. Dotyczy to zwłaszcza rodzin z dziećmi, które z kolei są grupą najchętniej powracającą do hotelu w przyszłości, razem z osobami u szczytu swojej kariery. Jeśli hotel nie zapewni im bezpieczeństwa, jest minimalna szansa, że zwiążą się z nim na stałe, a już na pewno go nie polecą. System ten jest absolutnym minimum, na jakim powinien znajdować się hotel.

Kolejnym udogodnieniem, które oferujemy jest interaktywny system obsługi gościa - jest to rozwiązanie kierowane szczególnie do osób ceniących sobie wygodę i szerokie spektrum możliwości oferowane przez hotel. Kto jednak nie lubi komfortu? Nie myśl więc, że rozwiązanie to jest ważne tylko w przypadku gości typu VIP. Przeciwnie, jest to coś, co z pewnością pozwoli się odróżnić, a także zostanie zapamiętane na bardzo długi czas, dając gościom wiele tematów do rozmów ze znajomymi osobami, które, zachęcone takimi systemami, mogą zdecydować się wybrać właśnie Twój hotel.


Podsumowując, jeśli tylko jesteś zainteresowany wyniesieniem swojego hotelu na szczyt możliwości, przez co będzie on pękał w szwach, dając Ci tym samym możliwość podniesienia cen dób hotelowych, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy nowoczesne oprogramowanie dla hoteli, takie jak system kontroli dostępu w hotelu, a także interaktywny system obsługi gościa. Uczyń swój hotel wyjątkowym miejscem, a Twoje zyski poszybują w niebywałym tempie.