Internetowy poradnik

Strona główna > Dom > Gdzie zamówić rolety okienne?

Gdzie zamówić rolety okienne?

Sobota 23 grudnia 2017, przez admin

Gdy zdecydujemy się na zamówienie rolet, pozostaje kwestia wyboru typu rolety i następnie jej zamówienie. W tym miejscu powstaje często pytanie, gdzie najlepiej zamówić rolety okienne, żeby nie przepłacić ale też aby kupić roletę dobrej jakości, która będzie i ładnie wyglądać i dobrze działać? Przyjrzyjmy się dwum najpopularniejszym możliwościom.

Sklepy lokalne

Osiedlowy sklep z roletami może być w takiej sytuacji pierwszym miejscem, do którego się udamy. Skorzystanie z lokalnego sklepu nie zawsze jest idealnym wyjściem. Po pierwsze musimy liczyć się z jego godzinami otwarcia, które często pokrywają się z nasza pracę. Drugim problemem jest cena takich rolet. Często sklepy stacjonarne nie mają dużego wyboru i oferują wysokie ceny. Nie oznacza to, że takie rozwiązanie nie posiada dobrych stron. Dużym plusem jest to, że takie firmy często wymierzą dla nas rolety, zamówią i następnie zamontują - to jednak najczęściej będzie się wiązało z dodatkową opłatą za montaż rolet. Nie unikniemy też czekania na nasze rolety - dostarczenie rolet najczęściej trwa ok. 1-2 tygodnie.

Zamawianie rolet przez internet

Spójrzmy na alternatywę - rolety na wymiar możemy przecież zamówić przez internet. Co prawda pomiar będzie wtedy po naszej stronie - ale dzięki łatwym instrukcjom przedstawianym przez sklep nie zajmie nam to wiele czasu. Co ważne - możemy to zrobić o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy, a wyniki pomiarów wygodnie przekazać przez internet. Po krótkim czasie do naszego domu dotrze paczka, w której będzie nasza roleta na wymiar, a my będziemy tylko musieli je zamontować według podanej instrukcji.

Jak zamawiać rolety?

Na to pytanie należy sobie odpowiedzieć samodzielnie po analizie "za i przeciw" każdego z rozwiązań. Na pewno internet daje nam większe możliwości za równo wyboru rolety jak też porównania cen. Jeśli nie przeraża nas konieczność samodzielnego montażu takiej rolety to myślę, że jest to bardzo dobry wybór. Jeśli już jesteś zdecydowany na zakup konkretnej rolety to sprawdź ceny w sklepie Rollcenter.pl - jednym ze sklepów oferujących wysokiej jakości zasłony okienne w dobrych cenach.