Internetowy poradnik

Strona główna > Rozrywka > Dzwonki do Komórki

Dzwonki do Komórki

Sobota 11 maja 2013, przez admin

Dzwonki real music, true tone, polifoniczne, monofoniczne i fulltracki do komórki. Dzwonki znane i mniej znane, przeboje, klasyka, odgłosy. Duży wybór i łatwa nawigacja, natychmiastowe dostarczenie do komórki
Często wiele z was zastanawia się na pewno czym jest dzwonek do telefonu. Po pierwsze skąd znacie w ogóle takie pojęcie?

Zapewne odwiedziliście już jakiś serwis oferujący wam Dzwonki do Komórki Tam pojawia się masa nie mówiących wam nic pojęć. Postaramy się w kilku słowach wytłumaczyć wam jakie są różnice, zalety i wady dzwonków i co znaczą te trudne słowa po angielsku. Dzwonki Real Music – to dzwonki, które są w zazwyczaj w formacie mp3, ale są skrócone – to znaczy jest to zazwyczaj tylko refren lub (jeśli piosenka nie posiada refrenu) motyw z piosenki, ten który jest najbardziej znany, ten który wpada w ucho no i oczywiście ten który chcielibyście usłyszeć najczęściej. To jest bardzo wygodne z dwóch powodów – nie zajmuje nam wiele miejsca w telefonie, a po drugie taki motyw zawsze chcemy słyszeć jako dzwonek, a nie piosenkę od początku do końca, bo wtedy nie chce nam się odebrać telefonu! Dzwonki polifoniczne – są to dzwonki tak zwane midi – złożone z kilku dźwięków, naśladują jedynie oryginalną melodię, jednak są doskonałe dla telefonów, które nie potrafią odtwarzać dzwonków mp3. Dzwonki monofoniczne – najstarszy typ dzwonków, potrafią jedynie odtwarzać linię melodyczną utworu, jednym kanałem – jednak jeśli nie posiadasz telefonu o większych możliwościach – nie ma lepszej opcji dla Ciebie. Wreszcie dzwonki fulltracki – dzwonki, które stanowią pełny utwór – wspaniała sprawa dla kogoś kto chce jednocześnie korzystać ze swojego telefonu jak ze zwykłego odtwarzacza mp3.