Internetowy poradnik

Strona główna > Moda > Druga młodość drewna

Druga młodość drewna

Środa 6 lipca 2016, przez Marek Konieczny

Coraz częstszym zabiegiem estetyzacji biżuterii jest użycie naturalnych surowców w procesie produkcyjnym i designerskim. Ciężkie metalowe materiały oraz niemodny plastik odchodzą w niepamięć, powoli ustępując miejsca tradycyjnemu i praktycznemu drewnu.

Wykonane właśnie z tego materiału okulary są nowoczesnym i zapewniającym odpowiednie poczucie stylu elementem - dopełniającym starannie dopasowany ubiór. Produkty marki Plantwear produkowane są z najwyższej jakości surowców i prezentowane klientom w wielu różnych odcieniach kolorystycznych oraz kształtach. Dopasowane do każdego gustu i wieku, do wyboru z serii klasycznej, o wyszukanym, tradycyjnym kształcie oprawek, a także szyku bardziej młodzieżowym, dostępne również w stylu retro. Nie zabrakło również projektów o ściśle sportowym sznycie oraz wyróżniających się, ekstrawaganckich projektach z serii Lans, Cool oraz Fresh. Okulary wykonane są ręcznie i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

W ofercie producenta znajdują się również zegarki w modelu zarówno damskim - jak i męskim. Drewniana obudowa zapewnia niespotykany, wyszukany wygląd zegarków, a także niebywałą przyjemność z codziennego noszenia oferowanego produktu. Wykonane z drewna wysokiej jakości; dębu, hebanu, klonu a także bardziej orientalnych materiałów, prezentują się bardzo estetycznie oraz sprawiają wrażenie szalenie stylowych. Konkurencyjne ceny produktów pozwalają otrzymać zegarek zarówno starannie wykonany jak i wyróżniający się ogólnym designem oraz kreatywnością jego projektantów. Występujące w wielu seriach tematycznych i stylach, zadowolą nawet najbardziej wybrednych. Analogowe tarcze zegarków wydają się być bardziej trwałe od plastikowych i emanują swoistym wdziękiem, są ponadto wyjątkowo lekkie i posiadają dobrej jakości pasek wykonany z różnych materiałów. Producent oferuje również zabieg indywidualnej personalizacji wybranego zegarka, zlecenie wykonywane są w przeciągu kilku dni, mimo ręcznej manufaktury.

Zarówno drewniane okulary - jak i zegarki są doskonałym pomysłem na wyszukany i oryginalny prezent. Dodatkowa możliwość personalizacji zakupionych produktów jest niezaprzeczalnym atutem, oferującym klientowi bardzo dokładne określenie cech swojego zamówienia. Naturalnie sklep oferuje zwroty i wymianę towaru. Drewno, z którego wykonane są produkty pochodzi z upraw kontrolowanych przez FSC, dodatkowo producent zapewnia zadośćuczynienie naturze, we współpracy z The Nature Conservacy zasadzając ok. 50 drzew miesięcznie; dodatkowo zużywając do produkcji stosunkowo niewielką ilość drewna.

Sprawdź ofertę na stronie: https://plantwear.pl/kategoria/zegarki/