Internetowy poradnik

Strona główna > Moda > Drogeria Esentire

Drogeria Esentire

Czwartek 6 kwietnia 2017, przez Marek Konieczny

Jeśli zapytać kobiety o cechy dobrych kosmetyków, okaże się, że mimo posiadania różnych potrzeb wynikających z urody, rodzaju cery i stylu życia, w wielu punktach ich odpowiedzi będą zgodne.

Dobre kosmetyki, zdaniem wielu kobiet, powinny być trwałe, tak aby nie trzeba było poprawiać nałożonego makijażu w ciągu dnia, oraz po to, aby makijaż utrzymał się niezależnie od tego, jak swój dzień planujemy. Niedopuszczalne jest, aby makijaż spływał z twarzy, lub się rozmazywał pod wpływem ciepła, albo deszczu.

Trwałość kosmetyków powinna objawiać się też tym, że nie powinny one brudzić ubrań. Z drugiej strony, makijaż powinien łatwo ustępować podczas zmywania go mleczkiem kosmetycznym. Druga ważna cecha dobrych kosmetyków to łatwość ich nakładania. Dobrej jakości kosmetyki łatwo się rozsmarowują i nałożenie nawet bardzo cienkiej warstwy, powinno zapewnić efekt krycia niedoskonałości. W oczekiwaniu wielu kobiet, kosmetyki powinny być także bezpieczne w użyciu. Nieakceptowalne jest wywoływanie objawów alergicznych. Wprost przeciwnie, kosmetyki powinny być hypoalergiczne, do tego powinny leczyć skórę, a nie tylko ukrywać objawy chorobowe skóry.

Pożądane są kosmetyki które jednocześnie nawilżają skórę, nadają jej blasku i sprężystości, oraz wykazują działanie antybakteryjne. Ważne jest umożliwienie skórze normalnego oddychania. Wszystkie te oczekiwania spełniają kosmetyki Astor. Wśród produktów tej firmy, szczególnie jeden jest godny uwagi - to krem BB Astor.

Jest to krem koloryzujący do codziennego stosowania, o właściwościach nawilżających. Łatwo się go nakłada, nadaje cerze black i zdrowy koloryt. Doskonale trzyma się przez cały dzień, nie zbijając się w gródki, ani nie zapychając porów. To bardzo dobry produkt dla pań wymagających i nie lubiących spędzać długiego czasu przed lustrem. Zarówno krem BB Astor, jak i inne kosmetyki Astor, posiada w swojej ofercie Esentire drogeria online. To bardzo dobra drogeria internetowa, oferująca szeroki asortyment produktów uznanych firm kosmetycznych, w atrakcyjnych cenach. Esentire drogeria online, to mój sposób, na bezproblemowe zakupy, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Sprawdź ofertę kremów BB Astron na stronie https://esentire.pl/pl/c/Kremy-BB,-CC,-DD/584