Internetowy poradnik

Strona główna > Zakupy > Dobre miejsca handlowe

Dobre miejsca handlowe

Środa 24 sierpnia 2016, przez Marek Konieczny

Pomimo rozwoju dużych, głównie zachodnich sieci handlowych i popularności stawianych przez nie rozmaitych marketów, w naszym kraju wciąż nie słabnie zapotrzebowanie na miejsca do mających długie tradycje form handlu takich jak na przykład giełdy rolne.

To miejsca, gdzie producenci płodów rolnych - przede wszystkim owoców i warzyw, sprzedają je swoim klientom. Wśród nich są między innymi właściciele małych sklepów, obiektów gastronomicznych, firm cateringowych, przedstawiciele szkół, przedszkoli oraz wielu innych instytucji, w których prowadzone jest zbiorowe żywienie. Zaopatrują się tam także klienci detaliczni, którzy jednorazowo kupują większe ilości towarów, na przykład na okoliczność imprez rodzinnych, takich jak komunie, wesela czy chrzty.

Praktycznie każde większe miasto w Polsce posiada jedno lub więcej takich miejsc - w Krakowie największym i najpopularniejszym jest plac targowy Kraków khrybitwy. Kompleks handlowy Rybitwy jest największą giełdą rolną nie tylko w samym Krakowie, ale też całej Małopolsce. Oferuje szeroki wybór powierzchni handlowych dostosowanych do rodzaju prowadzonej działalności i oferowanego towaru. Odbywa się tam w głównej mierze sprzedaż owoców, z czego dużą cześć stanowi sprzedaż jabłek, warzyw oraz przetworzonych już produktów spożywczych, a także artykułów chemii gospodarczej. W przypadku rodzimych produktów rolnych kupujący mają gwarancję świeżości i jakości, jako że w znacznej mierze sprzedawane są one bezpośrednio przez producentów rolnych. W przypadku produktów importowanych również można liczyć na to, że będą one dobrej jakości.

Giełda w kompleksie handlowym Rybitwy - czynna jest przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu potencjalny klient może dostosować porę zakupu pod własne potrzeby. Kompleks posiada dogodną lokalizację, łatwy dojazd oraz liczne miejsca parkingowe i załadunkowe. Wszystko to sprawia, że jeśli chodzi o stoiska handlowe Kraków może się pochwalić naprawdę atrakcyjnym miejscem. Pomimo konkurencji ze strony hurtowni prowadzonych przez zachodnie koncerny, kompleks handlowy Rybitwy nie tylko nie ogranicza zasięgu działania, ale wciąż się rozwija i poszerza zakres usług. Oferuje już nie tylko powierzchnie handlowe, ale też magazynowe i biurowe, czyli kompleksowe usługi dla producentów żywności. Warunki na terenie kompleksu handlowego Rybitwy spełniają wszelkie normy narzucone przepisami. Te wszystkie zalety sprawiają, że Rybitwy zdobywają sobie coraz większą popularność na konkurencyjnym rynku obrotu żywnością.