Internetowy poradnik

Strona główna > Zdrowie > Dermo Future

Dermo Future

Powiększanie ust bez strzykawki

Poniedziałek 29 września 2014, przez aliz

Usta są symbolem kobiecości i zmysłowości, dlatego każda kobieta marzy o tym, aby były one piękne, pełne i zmysłowe. Niestety natura nie jest sprawiedliwa i nie obdarzyła wszystkich kobiet w ponętne i wyraziste usta. Dlatego też wiele pań poprawia naturę przy pomocy makijażu oraz zabiegów powiększania ust.

Niezastąpiony kwas hialuronowy
W celu powiększenia ust stosuje się głównie preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Poza widocznym działaniem jedną z jego podstawowych zalet jest fakt, że jest on bowiem substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka, a co za tym idzie, bezpieczna w użyciu. Stosowany do powiększania ust kwas uzyskiwany jest metodą laboratoryjną, ale praktycznie nie różni się od naturalnego. Nie zakłóca więc naturalnych funkcji skóry, nie jest odrzucany przez układ immunologiczny, więc też nie powoduje reakcji alergicznych. Odpowiada on za wiązanie wody, a więc również za odpowiednie nawilżenie tkanek i utrzymywanie skóry we właściwej sprężystości. Umożliwia też swobodny przepływ substancji odżywczych i tlenu w skórze.
Kwas hialuronowy nie tylko powiększa wargi, które są uprzednio zbyt wąskie, ale także poprawia ich kształt i kontur, jak i asymetrię. Ponadto będą one bardziej jędrne i nawilżone, a ewentualne drobne zmarszczki w ich okolicy znikną, dzięki czemu twarz wyglądać będzie młodziej, ale wciąż naturalnie.

Powiększanie ust bez strzykawki
Najpopularniejszą metodą był jak dotąd zabieg wstrzykiwania wypełnienia w usta. Okazuje się jednak, że szybkie efekty uzyskać można również w wygodniejszy i przede wszystkim nieinwazyjny sposób, przy pomocy hialuronowego wypełniacza ust Dermo Future w formie przypominającej żel, który stanowi alternatywę dla trwałego powiększania ust.
Zawartość kwasu hialuronowego i zmikronizowana struktura preparatu sprawiają, że działa on jak poduszka i staje się podporą dla zapadniętej skóry. Własności fizykochemiczne kwasu powodują zwiększenie nawodnienia skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna, a zmarszczki się zmniejszają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii preparat Dermo Future nie podrażnia ust.

Preparat Dermo Future zawiera kolagen, który odpowiada za elastyczność skóry oraz regenerację komórek. To właśnie dzięki niemu usta staja się pełniejsze i jędrniejsze. Natomiast dzięki formule Super Size Complex poprawia się krążenie, kolagen i kwas hialuronowy wnikają głęboko w skórę, a usta nabierają również koloru.

Sposób użycia preparatu Dermo Future
Preparat należy nakładać na usta kilka razy w ciągu dnia. Kiedy wyschnie, można bez problemu użyć błyszczyka lub pomadki. Aby pogłębić efekt, warto użyć Dermo Future również wieczorem, tuż przed snem. Usta staja się pełniejsze i jędrniejsze i nabierają kolorytu już po kilku minutach od pierwszego użycia. Szybko też zmniejszają się zmarszczki w ich pobliżu. Natomiast po niecałym miesiącu stosowania można zaobserwować wyraźne wypełnienie i powiększenie ust, jak i brak zmarszczek.

Dermo Future możesz kupić w Superkoszyk.pl