Internetowy poradnik

Strona główna > Dom > Czas na remont mieszkania

Czas na remont mieszkania

Poniedziałek 9 lutego 2015, przez mariuszc

Praktycznie każdy żonaty mężczyzna wie, że o remontach najchętniej myślą kobiety. Chcą one mieć fajne przytulne mieszkanie, więc wpadają na coraz to różniejsze pomysły nowego wystroju wnętrza. Ich zachcianki musimy realizować my - faceci, dlatego też niechętnie podchodzimy do nowych zmian.

Gdy już znajdzie się w nas taka siła na remont całego mieszkania, to stoi często przed nami nie lada wyzwanie. Wyobrażenia naszych partnerek zazwyczaj są bardzo zaskakujące. Niekiedy pragną czegoś, co tak na prawdę ciężko nam samym zrealizować i potrzeba do tego fachowej pomocy kilku osób.

Znam osobę, którego żona zapragnęła w swoim mieszkaniu dużo wyrobów ze szkła. Był to bardzo ekstrawagancki pomysł, który budzi ciągle zdziwienie nie tylko mojej osoby, ale innych znajomych, którzy odwiedzają ich mieszkanie. Gdy przekraczamy próg do ich domu, to naszym oczom ukazują się balustrady szklane, dużo barwnych luster oraz w niektórych pomieszczeniach wmontowane są drzwi szklane. Ja osobiście uważam, że zdecydowanie za dużo występuje wyrobów ze szkła, co nie znaczy, że zachowana z dystansem proporcja mogłaby prezentować się imponująco. Niestety, w tym przypadku granica dobrego smaku została przekroczona.

Powyższy opis zmian w domu mojego przyjaciela powinien dać wam wiele przemyśleń. Jeśli stwierdzisz, że remont, o którym ona myśli nie ma sensu, to postaraj się jej przekazać argumenty o tym świadczące. Pozwoli wam to uniknąć wydania pieniędzy w błoto i co najważniejsze nie będzie niezadowolenia z nowego wystroju wnętrza waszego domu.


Autor: Brolog - usługi minikoparką