Internetowy poradnik

Strona główna > Dom > Czas na przeprowadzkę

Czas na przeprowadzkę

Czwartek 9 maja 2013, przez admin

Czas na przeprowadzkę? Kiedyś każdego z nas to czeka, ja na szczęście mam już to za sobą. Podstawą udanej przeprowadzki jest oczywiście wybór firmy, która oferuję odpowiedni transport naszego majątku. Mówię tu oczywiście zarówno o meblach jak i o droższym sprzęcie. Usługi transportowe to podstawa, ponieważ wątpię aby ktokolwiek z nas potrafił wszystko przenieść ręcznie. Ja osobiście szukałem firmy zajmującej się transportem za pośrednictwem internetu.
Po dłuższym jednak czasie zaczerpnąłem wiedzy u mojego brata, który przeprowadzkę ma już za sobą. Powiedział mi jedną prostą rzecz. Mateusz nie sugeruj się internetem. W internecie każda firma oferująca usługi transportowe może napisać o sobie najlepsze rzeczy. Najlepiej skorzystać tutaj z opinii ludzi, znajomych, którzy już korzystali z usług takiej firmy.
Brat polecił mi znajomego, który posiada swoją własną działalność zajmującą się właśnie transportem. Po pierwsze zapewnił mi niską cenę za usługę oraz ubezpieczenie co bardzo mnie zadowoliło, ponieważ nie wyobrażam sobie nowego mieszkania bez mojej ukochanej plazmy. Transport w wykonaniu jego firmy przebiegł bardzo sprawnie. Auto nie należało do największych więc musieliśmy zrobić dwa kursy. Co najlepsze zapłaciłem za transport podwójny jak za jeden, ponieważ firma oferuje jednorazową cenę za całą usługę. Tak na boku ciekawe co by zrobił, gdyby musiał jechać 10 razy, ale jak oferuję jednorazową cenę to dotrzymał słowa. Usługi transportowe, które oferuje znajomy mojego brata mogę ocenić na stopień celujący i myślę, że jego na chwilę obecną malutka działalność zajdzie na szczyty firm transportowych.