Internetowy poradnik

Strona główna > Moda > Buty prawdziwego mężczyzny

Buty prawdziwego mężczyzny

Poniedziałek 25 listopada 2013, przez alfred.p

Na co kobiety zwracają uwagę u mężczyzn przy pierwszym kontakcie? Przede wszystkim jest to ubiór - eleganckie czy też sportowe odzienie może być kluczem do serca płci pięknej. Nie liczy się tylko dobrze dobrana kamizelka do spodni, ale również BUTY, które są nieodłączną częścią garderoby.

Muszą być zawsze wyczyszczone ponieważ widok brudnych, rozchodzonych butów może odrzucić potencjalną partnerkę. Płeć piękna skarży się na niedbałość u mężczyzn. Ubłocone i dziurawe buty to powszechny widok na polskich ulicach.

Nie chodzi też o to aby kupować obuwia z ekskluzywnych salonów. Oczywiście, im lepszy gatunek skóry tym cena tej części garderoby rośnie, a nie każdego stać na wydatek nawet do 1000zł. Nie należy się zrażać ponieważ w sklepach sieciowych można trafić na buty męskie, które uszyte są z odpowiednich materiałów w atrakcyjnej cenie. Nie warto kupować podróbek, lepiej zainwestować w tańsze obuwie mając pewność, że nie rozlecą się po krótkim użytkowaniu.

Przy wyborze powinno się zwracać uwagę na warunki atmosferyczne jakie panują na zewnątrz. Toporne buty w lecie, adidasy w zimie.. . To nie jest najlepszy sposób zyskania uznania u kobiety, a nawet u całego społeczeństwa. Buty zakładane do pracy bądź też na oficjalnych spotkaniach w jakiejś mierze podkreślają wagę wydarzania. Kalosze wkładane do eleganckiego garnituru mogą w oczach uczestników świadczyć o niedojrzałości osoby.

Ubiór odzwierciedla osobowość więc też nie możemy bezpodstawnie oskarżać kobiet o materializm. Obuwie tak jak reszta odzienia - to wizytówka dla każdego z mężczyzn jak i kobiet - płeć w tym przypadku nie ma znaczenia. Pierwszy kontakt ma dla wielu osób ogromne znaczenie. Widok zaniedbanego mężczyzny może u płci pięknej wzbudzić podejrzenia o posiadanie pewnych cech charakteru np. lenistwo. Coś w tym jest ponieważ ludzie, którzy nie dbają o siebie mają też dość "lekki" stosunek do życia.