Internetowy poradnik

Strona główna > Moda > Bodystocking i jego tajemnice. W czym tkwi fenomen tej bielizny?

Bodystocking i jego tajemnice. W czym tkwi fenomen tej bielizny?

Poniedziałek 4 marca 2019, przez Marek Konieczny

Bodystocking to nic innego jak delikatna modyfikacja strojów uwielbianych w latach 60. Kreacje tego typu najczęściej nazywano „drugą skórą”, a zapoczątkował je francuski projektant Andre Courreges w 1967 roku. Bodystocking noszą chętnie wszystkie odważne kobiety, w tym również gwiazdy światowej sławy – Lady Gaga, Jennifer Lopez, Rihanna czy też Cher.

Kto raz założy bodystocking, z przyjemnością sięga po więcej!

Bodystocking uzależnia. Jak się okazuje, każda kobieta, która miała w sobie dość odwagi i chęci, by założyć ten typ bielizny, zawsze do niej wraca. Wszystko to ze względu na fakt, iż bodystocking sprawia, że kobiece ciało wygląda w nim niesamowicie zmysłowo i uwodzicielsko. Niezależnie od tego, jaki nosisz rozmiar i jak zbudowane są poszczególne partie Twojego ciała, możesz być pewna, że bodystocking podkreśli wszystko, co trzeba.

Dla kogo jest przeznaczone bodystocking?

Bielizna erotyczna typu bodystocking powstała z myślą o odważnych, pewnych siebie i kreatywnych kobietach, którym zależy na tym, by zrobić piorunujące wrażenie na swoim partnerze. Mężczyźni uwielbiają ten typ bielizny, ponieważ niesamowicie działa on na wyobraźnię. Trudno się dziwić. Bielizna wyglądem przypominająca jednoczęściowy strój składający się z body połączonego z pończochami daje szerokie pole do popisu i Fantazji erotycznych . Bodystocking wykonane z siateczki o mniejszych lub większych oczkach, w uwodzicielski sposób ukazuje piękno kobiecego ciała. Jakieś wątpliwości? Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami!

Który z modeli bodystocking wybrać?

Współcześnie na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli bielizny typu bodystocking, a ich cechą charakterystyczną jest siateczka oraz… otwarty krok! Prawda jest taka, że wybór to kwestia indywidualna, która zależy od wielu części składowych, a najważniejszą z nich jest gust samej zainteresowanej. Dla miłośniczek zestawów bazujących na pończochach polecamy modele bodystocking, które doskonale będą je imitować. Jeżeli nie zależy Ci na tym, by pończochy były wyraźnie oddzielone, wybierz bodystocking, którego siateczka otuli całe ciało – pozostawiając nagie jedynie ręce. Intrygująco? I to jak!

Nic nie jest gorsze od nudy i monotonii w sypialni, dlatego też nie bój się sięgać po odważne rozwiązania. Bodystocking to zmysłowa, a zarazem fantazyjna bielizna, która z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość waszego pożycia seksualnego. Gotowa na taką rewolucję? W takim razie… do dzieła! - odwiedź sklep erotyczny Ustami.pl

Portfolio